2 Ekim 2013 Çarşamba

Blogger Anneler & Blogger Babalar ve Phyto & Lierac Etkinliği

Cumartesi günü Blogger Anneler & Blogger Babalar'ın eşliğinde düzenlenen,Phyto ve Lierac sponsorluğunda bir etkinlik yapıldı.Yer olarak Fenerbahçe'deki Fortis Sosyal Tesisleri tercih edilmişti ve çok iyi bir tercihti :)
Bu benim ilk etkinliğimdi.Önce sabah kahvaltısı yapıp daha sonra Phyto saç bakımı ve cilt bakımı ürünleri hakkında bilgi alıcaktık.

Sabah etkinliğe giderken çok heycanlandım.Eşimde benimle birlikte gelmişti.İlk kez böyle bir etkinliğe gidicektik ve daha önce bloglarından takip ettiğimiz bir çok kişiyi yüzyüze tanıma imkanımız olucaktı.Pek yabancılık çekmedik çünkü ablam sezen parım ( bir kadın yazıyor)'da bizimleydi.Ve yine yüzyüze görüşmemis olmamıza rağmen her gün görüşüyormuş gibi sıcak bir muhabbetimiz olan Merve (bal yanağın hikayesi)'de yanımızdaydı.
Ayrıca bana blogum için destek ve önerilerdede bulundukları için teşekkür ederim :) Ayrıca bu güzel çekimi içinde İpek Süer'e (anne fare yakaladım) teşekkür ederim :)

Gelelim etkinliğee :) Herkes tek tek gelmeye başlamıştı ve her gelen birbiriyle tanışmaya ve kaynaşmaya başlamıştı.Genellikle birbirlerini tanıyorlardı.Ama benim gibi ilk gelenlerde vardı.Kimse birbiriyle yabancı gibi değildi.Çok sıcak ve eğlenceli bir ortam vardı.

Yerlerimiz aldık ve hoş sohbetlerle kahvaltımızı etmeye başladık. :)

Kahvaltı sonrasında Phyto ve lierac'ın saç bakımı ve cilt bakımı ürünleri hakkında bilgiler aldık.Hazal hanım'ın aktarımları şunlardır;
Phytonun en önemli özeliği ürünlerin içeriklerinde en çok bitki ağırlığı olmasıdır derken hamileyken saçboyamak artık phyto ile zararlı değildir diye belirtti.Hatta kemoterapi hastalarının bile phyto color'u tercih ettiğini söyledi.

Phytolastil gel ürünü  hamileleri sevindirecek bir üründür.Hamileyken çatlakları gidermek için tercih edilmesi gereken bir ürün olduğunu söylerken doğru kullanıldığında %80 başarı elde edebilirsiniz dedi.

Bu güzel ürünlerin hakkında bilgi aldık ve hediye paketlerimizle bir daha görüşmek ümidi ile ayrıldık...
Bu güzel etkinlik için herkese teşekkürler :)

2 yorum:

  1. Canım benim iyi ki geldin iyi ki görüştük orada ,süpersin sen ,gözlerindeiki enerji ve istek süper,hep böyle ol canım,görüşmek üzere en kısa zamanda

    YanıtlaSil
  2. Evet iyiki gelmişim seni ve diğer herkesi tanımak çok güzeldi.Ayrıca desteğin için teşekkür ederim :)) inşallah en yakın zamanda görüşürüz

    YanıtlaSil