5 Kasım 2013 Salı

Bir Pazar Günü -Vizyondaki Filmler-

Cumartesi ve pazar günlerine bir türlü doyamıyorum.Aslında yetmiyor da, olsun :) Bu pazar eşimle alışveriş ve sinema için plan yaptık.

Metrocity'e gittik kendime kış için uzun çizme almak istedim ama bulamadım.Arkadaş, eskiden her mağazada yüzlerce çeşit olurdu şimdi, yok yok :(

Neyse, benim bu hüsranımdan sonra ( tabi kiii alışveriş yapmadan dönmedim :) ) film seçelim dedik.Benim aklımda Aşk Treni adında hint yapımı bir film vardı.
Baş rol oyuncusu Shahrukh Khan. Bende o adamı çok seviyorum yahu :) Hemen hemen, her duyduğum filmini izlemeye çalışırım. Malesef henüz gösterime girmemiş.

Behzat Ç. gösterimde..Kaçmaz dedik :)


Ama kaçırdık :(

Çünkü, ben daha önce hiç 3D filme gitmemiştim.Vizyondaki filmlere bakarken Thor filminin 3D gösterimi olduğunu gördük.Seri halinde gösterime çıkan filmler arasındadır.Ve çok keyifli, güzel bir filmdir.Öneririm.


Biletlerimizi aldık.Bir de gözlüklerimizi aldık.
EEE, film dediğin patlamış mısır ve içeceksiz olmaz :)


Film Başladı, izlemeye hazırız :)


Gözlükler pembe olunca eşim biraz söylendi ama olsun :)

İlk kez 3D filme gittiğim için izlerken çok tedirgin oldum.İzlediğimiz film savaş bölümlerinden oluştuğu için yerimde biraz hopladım :) Kesinlikleeee tavsiye ediyorum. Benim gibi tecrübe etmemiş olanlar varsa diye söylüyorum.Bu zevk kaçmaz :)

Ayrıca çocuklar için de bir film çıkıyor belirtmeden geçmiyim :)


Kuşlar Şehrinde Macera
3D gösterimli
Çok keyifli olacağını düşünüyorum.
6 Aralık'ta gösterimde olacak bilginize... :)

2 yorum:

  1. Ben Cumartesileri de çalışıyorum ne yapayım :(

    YanıtlaSil
  2. Ben de çalışıyorum canım :( ama 1'e kadar. Pazar git :)

    YanıtlaSil