2 Aralık 2013 Pazartesi

Cumartesi Süprizi

Uzun zamandır sosyal medya ve blog aracılığıyla birbirimizi görmeden arkadaşlığımızı sürdürüyorduk, laboanne (neslihan) ile.Daha sonra telefondan başladık kaynaşmaya derken, gece gündüz konuşur olmuşuz. :)

Hep diyorduk buluşalım mutlaka diye ama, malum burası İstanbul..Mesafelerimiz bayağı uzak olunca bi türlü kısmet olmadı.Sonra da kendisi Konya'ya tatile gitti.

Neyse ki bu cumartesi denk getirdik ve buluştuk. :) Bakırköy meydanda buluşalım diye sözleşmiştik.Ben biraz geç kalsam da çok bekletmeden gittim yanına.Oraya giderken heyecanlıydım.Acaba anlaşırmıyız? Gerçekten telefonda konuştuğum gibi mi? Diye içimden bir ton soru geçiyordu.Karşılaştığımızda herşey uçtu kafamdan.Sanki biz her gün bir aradaymışız gibi karşıladık birbirimizi...Capacity Midpoint'te oturmaya karar verdik.Ben orayı çok severim.3 yıl geçirdim orada.Son 8 aydır hiç uğramamıştım, nasıl özlediğimi farkettim.Şansımıza hava çok güzeldi hemen bahçeye geçtik.Siparişlerimizi verdik ve başladık muhabbete, iyice tanışmaya....


Laboanne, telefonda konuştuğumdan daha fazlası bir bayan.Kendisinin içtenliğine ve eğlenceli oluşuna hayran kaldım...Çok güzel sohbet ettik.Sanki aileden biriymişiz gibi davrandık birbirimize.Akıllı, güzel ve eğlenceli kadın, sana çok teşekkür ederim bu güzel cumartesi için... :)

Biliyorsunuz, ilk çekilişimi yapmıştım ve kazananlardan biri de neslihandı.Hediyesini elden vermek istediğim için fırsat bu fırsat diyerek götürdüm hediyesinide.Yüzündeki mutluluk beni çok sevindirdi.Aslında insanlar küçük şeylerle de çok fazla mutluluklar yaşayabilirmiş bunu gördüm.

Ben hediyemi verdim ama neslihanda geri kalmamış ve benim için çok anlamlı bir süpriz yapmış :) Demiştim ya, Konya'ya tatile gitti diye; bana ordan bir hediye getirmiş.


Benim Mevlana'ya farklı bir düşkünlüğüm var.Bu hediye bana öyle büyük mutluluk verdi ki...Canına sağlık diyorum :)

Yedik içtik, bol bol da sohbet ettik de bir adeti yerine getirmesek olmazdı.Hemen bir türk kahvesi söyledim.Şöyle en bolll köpüklüsünden :)))


Fala inanma falsızda kalma demişler benimki de o hesap.Fal muhabbetine bayılırım :)
Saolsun neslihan kırmadı beni...


Daha sonrasında, bir daha görüşmek dileği ile baldan tatlı kızının yanına uğurladım neslihanı....
Güzel bir günün sonunda, can gibi bir arkadaş edinmiş oldum.Dilerim hep böyle güzel sohbetlerle sürer gider yıllarımız.....


8 yorum:

 1. Harika olmuş.Umarım, bizde Petek'le buluşuruz. Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler inşallah buluşursunuz. :) İstanbulda oturan takipçilerim varsa buluşmak tanışmak isterim

   Sil
 2. Canımcım bende çok mutlu oldum harika bir gün geçirdim...sohbetin,gülen yüzün,pozitif enerjin,en çok ta samimiyetin beni çok etkiledi..inşallah bundan sonra nice buluşmalarımız olur seninle güzel Blogger :)) öpüyorum çokça...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayyy ne hoş cümleler bunlar canım benim

   Sil
 3. çok güzel bir buluşmaymış :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkürler. yeni buluşmalara da açığım :)

   Sil
 4. yalovadakilerle görüşmezmisin:)))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahahahahh :)) görüşürüm tabi kiii

   Sil