13 Ocak 2014 Pazartesi

Meleklerle Yaşamak...!


Bu kitabı daha önce bir çok arkadaşımdan, sosyal medya paylaşımlarından, iş ortamımdan duymuştum.
Hep övgü ile anlatıldı ve "ayyy! Kesinlikle doğru!, Denedim, oluyor!" gibi söylemlerle beni bu kitabı okumaya ittiler :)


Tek kelime ile; iyiki okumuşum!!! Ve ben de diyorum ki; "Aaaayyyy! Kesinlikle doğru,denedim...Oldu!" :))

Kitabın yazarı Beki İkala Erikli.
Konusu, başlığından anlaşılacağı gibi meleklerle nasıl yaşayabileceğimizi anlatıyor.

Meleklerle yaşamayı öğrenirseniz, hayatınız daha kolay ve daha huzurlu olacaktır.Ben denedim.Ve meleklerle yaşamaya başladım.Ön yargılı olmayın, mutlaka okuyun!!!

15 yorum:

 1. Ben cok merak ediyordum ve hala okuyamayanlardanım. Özellikle bu ara okumam lazim sanırım :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fulyacım mutlaka okumalısın.Ben de en bunaldığım anda okumaya karar vermiştim.Ve bir çok mucize ile karşılaştım.Hemen bugün git al ve oku..

   Sil
  2. Tavsiye Ediyorum fulya hanım:)

   Sil
 2. Meleklerle çalışmaya başlamak sadece başlangıç aslında. Zamanla ilerliyorsun ve daha çok faydasını görüyorsun. Işık olsun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah... İlerlemeyi çok istiyorum.Huzur budur!

   Sil
 3. hangi konularda neleri denediniz,deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim,kitabı 1,5 yıl evvel okudum,ama deneyimim olmadı.Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İletişime geçmeye çalıştınız mı? Mutlaka bir işaret ya da bir iz bulmuş olmalısınız.Farkındalık burada çok önemli.Ben çok ilerlemedim fakat, kitabı ilk okuduğum gün meleklerimden kartvizit istedim.Ve o akşam evimin kapı kolunda büyük bembeyaz bir tüy buldum.Daha sonra bir sağlık sorunum oldu yardım istedim sağlık meleğinden ve ağrımın hemen geçtiğini gördüm.Bir meditasyon vardı sitede bunu uyguladım.Geçmişi şifalandırma seansı.Orada da yeşil ve mor ışığı gördüm.Umarım daha da ilerleme kaydederim.Ufak tefek dileklerim yerine geliyor.Sürekli olmasada aklıma geldikçe iletişimde olmaya çalışıyorum.

   Sil
  2. Selencim kartvizitin gelmiş, geçen gördüm facete:) Ben de işaretler istediğimde mutlaka buluyorum:) Harika!

   Sil
  3. Evet şuan 6 tane oldu.Biriktirmeyi planlıyorum :) Çok mutluluk verici birşey :)

   Sil
 4. çok merak ettim bak şimdi :) hemen not ettim okunacak kitaplarım arasına :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Herkese anlatmaya ve okutmaya çalışıyorum :)

   Sil
 5. Çok merak ettiğim bir konuydu ve fotograflari Instagram'da görünce resmen şok oldum! Dün gece bir arkadaşa seyrettiğim bir programda meleklerimiz olduğunu ve onları unutmamamiz gerektiğini duyduğumu, araştırıp bilgilenmek istediğimi ama nereden başlayacağımı bilmediğimi anlatmıştım! Daha okumadan yardıma mi başladılar dersiniz? 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu size bir işaret olabilir.Demekki meleklerinizle yaşama zamanınız gelmiş.Hemen kitabı alın ve okuyun.Dün de yeni kitaplar aldım.İlahi rehberlik doreen vitrue'nin bir de yine beki hanımın meleklerin gücü kitabını aldım.Ayrıca melek kartlarıda aldım.Sizde bunlarla devam edebilirsiniz :) Bana da tavsiyeydi.

   Sil
 6. Merhabalar Selencim,

  Meleklerle tanışma zamanı gelen herkes mutlaka doğru zamanda tanışıyor.Ben de en sıkıntılı olduğum zamanlardan birinde tanıştım. Geçmiş şifasına gittim tabi tek sefer yetmedi daha sonra kendim geçmiş şifa çalışmaları yaptım, ardından melekler karşıma bir şifacı arkadaşımı çıkardı o yardım etti. Çünkü tek bir sefer çoğu zaman yetmiyor e haliyle maddiyet da bazen yetmiyor o yüzden onlardan yardım istediğinizde mutlaka size doğru insanları ve bereketi gönderiyorlar::) Ben çok fazla okudum ve yakında sırf melekler ve melek kitaplarıyla ilgili bir blog açma fikrim var. Çok güzel kitaplar var: Doreen Virtue, Diana Cooper, Şebnem Özkan, Beki'nin tüm kitapları, (İlgilenenlere eş ruhlar ile ilgili kitaplar var) Tuğçe Işınsu'yu henüz okumadım:) Raba Bağbek ve Aysun Zorlubilek de ilgileniyor, onların seminerine gitmiştim, beki'nin imza günlerine gittim. Gerçekten ben de bazı mucizeler yaşadım ama bazen hala ego'm şüphe duymuyor değil:) Tavsiye Meleği olarak tavsiyelerimi dinlediğin için ayrıca teşekkür selencim:) Tavsiye Evi'nde henüz karşılaşamadık:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba :)
   Çok güzel anlatmışsın.Dün ki yazışmalarımız bana daha da heves verdi.Çok teşekkür ederim desteğin için.Tavsiyelerinin hepsini dinleyeceğim. :) Malesef henüz gelemedim tavsiye evine. :( Orayı görmeyi ve meleklerle tanışmayı çok istiyorum ama bütün etkinlikler hafta içi olduğundan dolayı izin alıp gelemiyorum.Bir gün kısmet olacak, inanıyorum.Dışarıda da buluşabiliriz?? :) Bu bir tekliftir. :)

   Sil