24 Ocak 2014 Cuma

Mom's Night Out Turkey Tanıtım Gecesi

 Çarşamba akşamı Mom's Night Out Turkey oluşumunun tanıtım gecesine katıldım. Öncelikle nedir bu Mom's Night Out Turkey?

- Kurucusu Müzisyen Anne Ahu Kahraman Yıldırım'dır.Kendisini ben Playdate Turkey etkinliğinde tanımıştım.Ahu hanımın Kids Müzic Class adında Etiler'de bir çocuk okulu var.Detaylarını daha önce yazmıştım.YAZI İÇİN TIK..Mom's Night Out Turkey; mutlu çocuklar için mutlu anneler düşüncesiyle yola çıkarak oluşturulmuş bir oluşum.Annelerinde eğlenmeye hakkı var diyor Ahu hanım.Her ay yeni bir yerde anneler toplanacak ve eğlenecekler.En güzel olanı, yep yeni insanlar tanımak.Yeni hikayeler öğrenmek..Birbirinden güzel arkadaşlar edinmek.

Anne değilim ama, annelerde ki bu güç, bu aktiflik ve kendine güveni gördükçe anneliğin aslında bambaşka bir yanı da olduğunu öğrendim.Anne olmak istiyorum :)

Bu etkinlik için ev sahipliğimizi Etiler'de Mayadrom Avm'de ki Memo's Bistro yaptı.Ahu hanım her şeyi ince ayrıntısına kadar düşünmüş.Zamane Annesi İlknur'da süslemelerde yardımda bulunmuş.Masamız harikaydı.Ahu hanım ev yapımı şaraplar ikram etti bize.


Davetli olan herkes kendini tanıttı tek tek.Ayrıca uzun uzun birbirimizle sohbet etme şansı bulduk.Özellikle Ahu hanım bize kendini anlatırken kahkahalara boğulduk.

Bu oluşum için en büyük desteği Vitrin Gez sağlamış Ahu hanıma.Vitrin Gez'in Ceo'su Natali Hanımla tanışma imkanı bulduğum için çok mutlu oldum.Projeyi uzun uzun anlattı bana.


Bir moda google'ı diyebiliriz.Diyelim bir siyah kazak arıyorsunuz hemen vitrin geze girip arama yapın hemen nerede ne kadar hangi markalarda var karşınıza çıksın.İndirim alarmı kurarsanız aradığınız ürün indirime girdiğinde size haber veriyorlar. :) İnternet alışverişini sevenler için bulunmaz hint kumaşı :) Hemen üye oldum. :)

Bütün gece sohbet muhabbet ederken resim çekilmeyi de unutmadık tabiii.. :)) Geceden resimler;


4 yorum:

 1. merhaba seleeenn çok süper olmuş etkinliikkk bayıldımm :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım merhaba evet harika bir gece oldu herkese teşekkürler

   Sil
 2. Vitringez'i beğendiğine sevindik. :) Moda ve indirim alarmı kurmanı da tavsiye ederiz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemen onu da yapacağım.İşin en güzel yanı da o zaten :)

   Sil