15 Şubat 2014 Cumartesi

Dibek Kahvesi - Blogger HediyeleşmesiTürk kahvesi, nescafe, expresso, filtre kahve, sütlü kahve.... vs derken kahve kültürüme bir de dibek kahvesi eklenmiş oldu. Ben bir kahve canavarıyım desem yeridir.Özellikle her gün kahvaltıdan sonra bir türk kahvesi, gün içinde de 7-8 bardak kadar nescafe tüketiyorum.


Geçtiğimiz aylarda Zübeyde Hanım Kahveleri adlı bir firmaya denk geldim.İyi ki kendilerini tanımışım diyorum. :) Sitelerini inceledim ve tam benlik burası dedim. Siz de siteyi incelemek için TIKLAYIN. Biraz tanıtayım size bu firmayı.

İzmir'in asansör çıkmazı sokağında 15 metrekarelik küçücük bir dükkanda Zübeyde Hanım'ın minik bir kahve değirmeniyle başlamış hikayeleri.... 1956 yılından bu yana hiç bir yöntemi değiştirmeden o eşsiz kokusuyla beraber aynı kahveleri şimdi tekrar bize sunmaya başlamışlar.Rıfat Paşa caddesinden Konak semtine kadar namı duyulmuş o yıllarda bu kahvenin.Çok lezzetli ve aynı zamanda tüm semti saran miss kokusuyla şuan artık evlerimize taşınabiliyor.

Ben bu siteye denk gelince 'kahvenin kırk yıl hatırı vardır' diyerek, sevgili blogger arkadaşlarıma bu kahveden hediye etmek istedim.Hemen irtibata geçtim ve öyle sıcak karşıladılar ki isteğimi, şaşırdım. :) Zübeyde Hanım Kahveleri firmasının sponsorluğunda 10 blogger arkadaşıma hediye gönderimi yaptım.1 adet de kendime istemeden edemedim :)

Kahve gelince hemen tatmak istedim.Eşimle birlikte akşam yemeğinden sonra güzel bir kahve keyfi yaptık. Gerçekten hemen kahvenin kokusu eve yayıldı.Ayrıca bambaşka bir tatla karşılaştık ve ' aman Allah'ım bu kahve süperrrrr' demekten kendimizi alamadık.

Ayrıca firma çok ilgili.Bana kargo geldi mi? bir sorun var mı? sürecini takip ettikten sonra benim hediye gönderim sürecimde de destek oldular.Hediyeleri yollayabildiniz mi? bir ihtiyacınız var mı? gibi.... Gerçekten herşey  için teşekkür ederim.

Hediye gönderimi yaptığım blogger arkadaşlarım da olumlu yorumlar yaptılar.


Paketleri gönderirken üzerine not bırakmıştım.
" Bir kahvenin KIRK YIL hatırı vardır.Hatırlanmak dileğiyle..." diye....Tekrar yineliyorum;

Hatırlanmak dileğiyle....

1 yorum:

  1. sayıyı 11 yapıp bana da isteseydin ya şekerim. Kahve kokusu denince canım çekmeden durmaz :)

    YanıtlaSil