12 Şubat 2014 Çarşamba

Lazer EpilasyonGeçtiğimiz aylarda Teknolojik Annelerin yapmış olduğu epilasyon çekilişine katılmış ve %50 indirimli tüm vücut lazer epilasyon uygulaması kazanmıştım.O kadar mutlu oldum ki anlatamam :) Çünkü, sürekli gitmek istiyorum deyip duruyor ama bir türlü o cesareti bulamıyordum.Meğerse bildiğim herşey yanlışmış ve boşa korkuyormuşum.

Kağıthane'de bulunan Yeni Huzur Cerrahi Tıp Merkezine hemen gidip kayıt oldum, bu çekiliş vesilesiyle. :) Bir kere, ulaşımı çoook kolay ve tertemiz bir yer.Ayrıca ne için olursa olsun uzman çok önemli.Nurgül Cice; çok sevimli, sıcak kanlı ve bir o kadar ilgili bir genç bayan.Dalında gerçekten de uzman..!!Epilasyon yaptırmak için o kadar çok neden bulabilirsiniz ki, buradan sayamam bile.Özellikle ilk seansımdan sonra "ah kafam yaa ben bunu neden daha önce yaptırmadım" diye söylenip durdum.Çok büyük rahatlık.... Çok büyük kolaylık...

Doğru bildiğiniz herşeyi unutun.Çünkü; acımıyor.! :) En önemlisi temiz bir yerdeyseniz korkmayın. Sağlıklı mı sağlıksız mı diye düşünmenize gerek kalmaz.Ayrıca çok az yan etkisi vardır.Uygulamadan sonra biraz kızarıklık olabilir, bu normaldir ki zaten bir iki saat sonra geçiyor.

Ayrıca hamilelerde gidebilir.İlk 3 aydan sonra lazer epilasyon uygulaması yapılmasında hiç bir sorun yoktur diyor, Nurgül Hanım.

Uygulamalardan sonra mutlaka nemlendirici sürün gerisini boş verin. :)

Bana sorarsanız güzellik merkezlerinde bu uygulamayı yaptırmayın.Çünkü; sadece doktor polikliniklerinde gerçek lazer yapılmakatır.Ve sürekli Sağlık Bakanlığı tarafından denetleniyorlar.

Eğer yaptırmak gibi bir düşünceniz var ise, sakın geç kalmayın hemen gidin.Sonuç sizi havalara uçuracak :))
Paketler hakkında bilgi almak için LÜTFEN TIKLAYIN

4 yorum:

 1. Canım beğendiğine sevindim paket fiyatlarına baktım sadece tüm bacak göremedim acaba sacede tüm bacak yapıyorlar mı ? epilasyonu galiba ertelediklerimiz arasında ön sıralara çekmekte fayda var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle ilk sıralara almalıyız :) Evet tek bölge de yapılıyor.Telefonla arayıp bir fiyat sor istersen

   Sil
 2. Tamam canım çok teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil