6 Şubat 2014 Perşembe

Salat Yağ Tavsiye Evindeydi, Bende Gittim :)

Biliyorsunuz ki ben bir tavsiye meleğiyim :) Bütün meleklerin zaman zaman buluşup kaynaştığı ve bir çok markayı tanıma imkanı bulduğu bir tavsiye evimiz var.Sık sık bu evde etkinlikler düzenlenmektedir.Siz de bir melek olmak ve tavsiye evinde yer almak isterseniz Tık TIK..

Geçtiğimiz günlerde Salat Yağ ile bir etkinliğimiz oldu, tavsiye evinde.Önce Salat firmasından hepimize birer ayçiçek yağı geldi.Hepimiz en güzel tariflerimizi yapıp yanımızda götürdük.Ben henüz yeni evli biri olarak işin biraz olsun kolayına kaçıp mayalı poğaça yapmayı seçtim.. :)Tezgahın üzerinde birbirinden lezzetli yemekler vardı.Hindili çümbüşler, patlıcan kızartmaları, limonlu kekler, kurabiyeler, kısırlar, börekler... daha neler neler yapmıştı, sevgili melekler.

Biraz size tavsiye evinden bahsetmek istiyorum.Öncelikle şunu söylemeliyim ki; kendi evinizdeki rahatlığı burada da kat kat bulmanız mümkün.Özellikle pembeler ve morların hakim olduğu sıcacık bir atmosfer var, evin içerisinde. Her oda bir firmanın sponsorluğu ile yapılmış.Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.
Evi şöyle bir gezmek isterseniz HEMEN TIKLAYIN... :)

Bu etkinlikte bize, Elif Korkmazel eşlik etti.Kendisini tanıdığıma çok memnun olduğumu söylemeden edemeyeceğim.Çok güler yüzlü, mütevazi ve sıcak kanlı bir bayandı.Kendisine bu etkinlik için çok teşekkür ederim.


Elif hanım bizler için Salat yağ ile harika yemekler hazırladı.Özellikle şunu anladım ki; ben ayçiçek yağı hakkında çok yanlış şeyler biliyormuşum.Her yağ markası için bu geçerli değildir, eminim ama, gerçekten çok hafif ve felaket lezzetli yemekler çıkıyor,Salat yağdan.Zaten çok köklü bir firma olması artı güven sağlıyor bende.

Elif hanım, yemekleri yaparken çok güzel püf noktaları paylaştı bizimle.Çok işime yarayacak bilgiler edindim.Siz de internetten o gün paylaştığımız bilgileri bulabilirsiniz.Twitter'da #Salatyag #tavsiyeevinde hastagleri ile paylaşımlar yaptık.

Tavsiye evinin çalışanları, melekleri süprizlere boğmak için çabalıyor gerçekten.O gün yaptığımız yemekler ve Elif hanımın da yaptığı yemekler için bize bir kitapçık hazırlamış sevgili tavsiye evi sahipleri.Hepimizin tarifleri kitapçığın içerisinde bulunmaktadır.


Tavsiye Evi meleklerinden; gizem,renan ve tanışma imkanı bulamadığım diğer meleklere çok çok çok teşekkür etmeden geçmek istemedim.

Bir slogan ile yazıma son verip biraz resim paylaşmak istiyorum.

" En güzel semt Balat, En güzel yağ ise Salat " :)))

6 yorum:

 1. Börekler çok harika görünüyor yalnız.. *.*

  YanıtlaSil
 2. Harika bir etkinlikti kesinlikle:)) Ellerinize sağlık...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok keyifli oldu :) çok teşekkürler

   Sil
 3. http://islamguzelahlaktir.blogspot.com/

  YanıtlaSil