26 Şubat 2014 Çarşamba

The Body Shop

Geçtiğimiz hafta, Sosyal Anneler'in Erenköy'de bulunan The Body Shop mağazasında etkinlikleri vardı, ben de bu etkinlikte yer aldım.
Sevgili Bademle Büdük (elif) ile mecidiyeköyde buluşup birlikte gittik.Kendisine çok teşekkür ederim, beni metrobüs çilesinden kurtardı :)

Mağazaya vardığımızda blogger arkadaşlarımız çoktan oturmuş, kendilerine bakım yaptırıyorlardı. :) Hemen yakaladım, Şafağın Dünyası'nı :)Şafak'la yüzyüze tanışma imkanı da bulduğum için ayrıca sevindim. :)

Sırayla bütün arkadaşlar önce cilt bakımı sonra da makyaj yaptırdı.Ben deee tabikiii :)))
Hatta bizim minik duru bile kendine yaptıracak birşeyler buldu.

Mağazanın en güzel yanı; bence, tüm çalışanlarının güler yüzlü olmasıydı.Çok ilgili ve çok bilgililerdi.Sorduğumuz her soruya anında cevap aldık.


Cilt Bakımlarımızla Dilara Hanım,
Makyajlarımızla da Body Shop Ulusal Makyörü Tolga Kaya ilgilendi.


Tolga Bey, bize firmayı tanıtırken bizlerden ve sizlerden de yardım istedi.Çünkü ürünlerde ki en önemli özellik; hayvanların üzerinde test edilebilecek ya da hayvanların ölümüne neden olacak hiç bir maddenin kullanılmamış olmasıdır.Bunu bir sosyal sorumluluk projesi haline getirmişler ve hayvan testlerinin kalkması için imza bekliyorlar.Siz de yardımcı olmak ve hayvanları kurtarmak isterseniz TIK TIK..

Cilt bakımımız sırasında şu iki ürün kullanıldı;


Bu tonik ve nemlendirici su bazlı olduğundan dolayı cildinizde hiç bir ağırlık yaratmıyor.Daha yüzüme sürmeye başladıkları an rahatlama hissettim.Hatta uyuyanlar vardı... ahahahah :))


Tabi kii şaka..

Makyaja geçtiğim de, ilk uygulanan ürün BB kremdi.Zaten en çok aklımda kalan ürün buydu.Bir de saç tebeşiri :) BB krem beyaz renk olmasına ragmen aslında 3 tondur. İçindeki moleküller sayesinde cildinizin rengini alıyor.Ve bence BB krem sonrasında hiç birşeye gerek yok yüzü o kadar güzel gösteriyor ki makyaj yapmış kadar oluyorsunuz.


Makyaj koltuğundan kalktıktan sonra;


Çok keyifli, bol eğlenceli tam bana hitap eden bir etkinlikti.Sosyal Anneler'e çok teşekkür ederim.
Ayrıca Erenköy The Body Shop mağazasının tüm çalışanlarına, güler yüzleri ve sonsuz ilgileri için de ayrıca çok çok çok teşekkürler...
6 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Evveeeeetttt :) İyi alıştık valla gezmeye

   Sil
 2. selencim keyifli bir gündü benim için de :)
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seninle buluşalım ya bir kahve keyfi yapalım bir ara :)

   Sil
 3. aaa bende gelmeyi istedim ama hem karşıda oluşu hem de çocuklu (+ birde hamile :) oluşum vazgeçirdi beni ( e sende bu halinle otur oturduğun yerde diyosun dimi :) ama ilk avrupa yakası etkinliğinde görüşmek isterim sizlerle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. AAAA :( İnşallah başka etkinlikte görüşürüz

   Sil