23 Haziran 2014 Pazartesi

Rahatına Ve Şıklığına Düşkün Hamilelere Ve Yeni Annelere...

Hamile olduğumu öğrendiğim günden beri tüm pantolonlarımı arka raflara kaldırmıştım.İlk zamanlar giyecek hiç bir şey bulamıyordum ve çok üzülüyordum.Hatta kaç sefer hüngür hüngür ağladığımı hatırlıyorum.

Bu ağlamalarıma dayanamayan eşim, beni hemen alışverişe götürdü.Fakat şuan 5 aylık hamileyim ve artık aldıklarım da olmuyor.Karnım iyice büyümekte çünkü :) Geçtiğimiz günlerde tam da bana göre olan bir site ile tanıştım.Happy Milk...!


Eğer, 'tasarruflu olmalıyım' diyorsanız ve bebek için para biriktirmeye başladıysanız mutlaka alışverişinizi bu siteden yapın.Çünkü; hamile dönemi uzun gibi görünse de hızla büyüyen karnınız sebebi ile, hele ki doğum sonrası giyecek bir şey bulamama sebebi ile bu site tam da bu yüzden hızır gibi yetişir. :)

Siteyi incelemek isterseniz buyurun; TIK TIK


Bu üzerimde gördüğünüz ürün, hem hamilelik döneminde hem de emzirme döneminde rahatça giyebileceğiniz bir üründür.

Üzerimdeki şifon içimdeki siyah askılı badi ile ayrı ayrı da giyilebiliyor.İçimdeki siyah askılı badi emzirme dönemi için tasarlanmıştır.Badiyi çıkarmadan rahatlıkla emzirebilirim.

Ayrıca Şifonun kolları da çıkarılabiliyor.
Ürünü incelemek ve satın almak için TIKLAYIN.

Bence, kıyafet alışverişi yaparken ileriki günleri düşünmek şart. :) Malum, artık masrafımız çok...Hazıır indirimler artmışken şimdiden bir şeyler almaya başlayın, hem rahatlığınızı hem de şıklığınızı koruyun derim. :)

Kendinize iyi bakın.Unutmayın; MUTLU HAMİLELİK = ZEKİ VE MUTLU ÇOCUK

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder