26 Ağustos 2014 Salı

Burçlar Değişmiş A Dostlarr..!!! :)

Geçen gün haberleri izlerken bu habere rastladım.Dikkatimi çekti dinledim.Aslında burçlarla pek ilgilenmem ama inanırım da. :) Tipik bir yengeç burcuyumdur.Bütün özelliklerini taşırım.Ama uyumlar, yok anlaşmalar, yok bu ay ne oldu...vs. onları bilmem.Haberde diyordu ki; "burçlar değişti."

BURÇLAR DEĞİİŞTİ, BURÇLARIN SAYISI 12'DEN 13'E YÜKSELDİ.Tam da buydu söyledikleri.Dünyanın ekseninde batıya doğru bir kayma olmuş.Tam olarak kaç derece kaydığını bilmiyorum ama, bu kayma burçları da etkilemiş.

Almanya'daki bilimciler de artık ait olduğumuzu düşündüğümüz burca ait olmadığımızı öne sürmüşler.E peki ben şimdi ne burcuyum?


Ben, bu yeni tarihlere göre ikizler burcuyum.Hiç sevmediğim bir burca dönmüşüm. :( Ayrıca özelliklerini de taşımıyorum.Nasıl olacak şimdi bu, fikri olan? :)

Bir de yeni 13.burç eklenmiş.Yılancı ya da yılan burcu deniyormuş.Özellikleri;

29 Kasım - 17 Aralık

Sessiz ve etkileyicidirler.  Hiç bir hedefe direk gitmezler. İşlerini dolaylı yollardan hallederler.Yılancı insanı ile anlaşmak ya da ona yaklaşmak bile yeterince zordur. İlişki kurulması oldukça zor bir karaktere sahiptir.  Problem çözmek istemez kaçmayı tercih eder.  İnsanları etkilemeye çalışmak en önemli işidir.

YILANCI BURCU KADINI
Güvenli ortamları sever, güvene ihtiyaç duyar.tembeldir, kendisini geliştirmek yerine hazıra konup, kendini geliştiren bir erkek arar. Tutkulu bir kadındır. Toplumsal kurallara verdiği önem, hırslı olmasına rağmen,çalışkan değil ve zekasını tam olarak kullanmayı sevmez. Ama etrafında entellektüel olarak görünür. Öyle sanılması da hoşuna gider.

YILANCI BURCU ERKEĞİ
Nazik ve stratejiktir.Herkese nasıl davranması gerektiğini bilir. Aşka düşkün ve yoğun bir şekilde duygusallık yaşayan bir adamdır. Çok ilerleyemez korkaktır.Kolay güvenmez. Zenginleşmek ister ama çok istikrarlıdır.

Kaynak: http://www.e-karaman.com/yasam/yilanci-burcu-ozellikler-yilanci-burcu-ozellikleri-20072014-h63412.html

Bu değişiklik sonucu sizin burcunuz neydi?, ne oldu? ve yeni burcunuzdan memnun musunuz? :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder