7 Ağustos 2014 Perşembe

Tatil Anıları - 1

Mayıs ayından beri, hatta güneş ısıtmaya başladığı andan beri tatil hayalleri kuruyordum. Bu yaz için kurduğum hayaller hamile olduğumu öğrendiğim anda değişime uğramıştı. :)

Her sene olduğu gibi bu yaz da tatilimi Altınoluk'ta geçirdim.Normalde Mayıs ayında gidip Agustosta dönecektim ama doktor işleri nedeni ile Haziranın 28'ine kadar beklemek durumunda kaldım.28 Haziran sabahı otobüse bindiğim an üzerimden İstanbul'un kasveti kalkmıştı.Hemen tatil moduna girip neşe içinde yolculığumu bitirdim. Hamileliğim bana hiç bir sorun yaşatmadı. 9 saatlik yolculuğun sadece son 1 saatinde zorlandım.Artık sıkılmaya ve daralmaya başlamıştım.

Altınoluk'a vardığımda beni kalabalık bir ev ahalisi karşıladı. :) Sezen (bir kadın yazıyor) ve Yelda (bir küçücük emzik)  hep birlikte harika bir tatile ve anılara yelken açtık. Benden 3 gün önce gitmişlerdi.Ev o kadar kalabalıktı ki anlatamam.Fakat hepimiz çok mutluyduk. Derya (teknolojik anne) bizimle 2 hafta geçirdi.


İlk gittiğim gün doğum günü kutlaması vardı.Amcamın kızının oğlunun yaş günüydü.Sokakta eğlence yaptılar.Yarışmalar düzenlediler.Halat çekme, yumurta taşıma, yoğurt yeme, çuval yarışı gibi çok eğlenceli oyunlar oynandı.Büyük küçük demeden herkes katıldı.Çok eğlenceliydi.
Anıların devamı gelecek...

Giderken endişe içindeydim.O kadar insan nasıl kalacaktık? 1 ay uzun bir süreydi.Yelda'yı blogdan,etkinliklerden tanıyordum ama bu kadar uzun süüre aynı evde yapabilecekmiydim? sıkılıcakmıydım?...vs. derken hiç dönmek istemedim..Hiç gitmelerini istemedim....


5 yorum:

 1. Hep böyle beraber olmak dileği ile..
  Seneye senin uafklığıda bakarız. Unutma bize çooook ihtiyacın olacak :))

  YanıtlaSil
 2. tadi damagimda kalan gercekten harika bir tatil oldu, gece muhabbetlerini simdiden coook ariyorum, hep beraber daha

  YanıtlaSil
 3. nice guzel anilarimiz olur insallah..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hiç bir şey unutulmaz.. çok mutlu oldum seni kazandığıma :) seneye aynı kadro gidelim :)) Kimse kesilmemiş olsun dileğiylee ahahaha

   Sil