20 Ağustos 2014 Çarşamba

Tatil Anıları - 2

Anlat anlat bitmeyecek tek şey tatil konusu bence. Bütün kış, yazın neler yaptığını anlatır kendini kışın o stresinden uzaklaştırmaya çalışırsın. Ben de aynen onu yapacağım.Ara ara tatil anılarımı paylaşıp kışın bebeğimle geçireceğim zorlu süreci hafife indirmeye çalışacağım. :)

Ayrıca kendimi bir daha ki seneye de hazırlayacağım.
Bir önceki yazımda paylaştığım gibi çoluklu çocuklu, hamileli, eşli dostlu, kalabalık bir tatil yaptık. Hikayenin başı için TIK TIK. :)


Altınoluk'un keyfini çıkarmak için köşe bucak gezdik, her yerde resimler çekildik, bol bol eğlendik. :)Yediğimiz içtiğimiz bize kalsın ben size olayları anlatayım. :)

Evde sürekli bir silkülasyon vardı.Ne gelen bitiyordu ne giden.Ama çok keyifliydi. Zaman zaman çocuklardan zaman zaman da sıcaklardan şikayet etsem de çok keyifli günler geçirdim.

İtiraf etmeliyim ki kızların çocuğu olduğu için evden çıkmaları uzun sürüyor, denizde pek kalamıyorlar diye onlardan kaçıyordum :) Ne de olsa hala çocuksuz sayılırdım. ( büyüüük itirafff :) )

Sabah 9'da berk sayesinde gözlerimi açardım. Yelda'nın güzel ellerinden hazırlanmış kahvaltımı yapar hemen giyinip kaçardım denize. :) Saolsun kızlar elimi hiç bir şeye sürdürtmediler, ben de rahat rahat gezdim ehehehe...  :D

Saat en geç 11'de sahilde, şezlonguma kurulmuş olurdum. Ohh! be, derdim.İşte tatil buuu...


Bol bol yüzdüm.Bir daha ki sene bu kadar uzun denize giremeyecek 
olmanın bilinci ile.Saniyeyi dahi değerlendirdim.

Zaman zaman kızlarla da takıldım tabii canım. O kadar da gaddar değilim. :)


Şunu da söylemeden geçmeyeyim; benim bu ukalalığımın farkına varıp damardan vurdular beni.

" seneye bize çok ihtiyacın olacak.
seneye seni de göreceğiz selen hanım
seneye sen otururken biz geziyor olacağız... vs "
böyleee uzadı gitti ama hakettim galiba..

Altınoluk'tan vazgeçemiyor olmamın tek nedeni, oksijeni...Müthiş bir havası var. Oraya gidip de sinirleri alınmış olmayan bir kişi tanımam ben. :)

Öyle çok alıştığım şeyler oldu ki, hala eksikliğini yaşıyorum.Mesela; akşam sohbetleri, berk, anlattığım hikayeler, kızların coşkusu, kalabalığın verdiği huzur...vs.

DEVAMI GELECEK

4 yorum:

 1. bitmez bu tatil anıları :) güzel geçtiğine sevindim
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok tesekkurler ;) gercekten bitmiyor

   Sil
 2. Bence çok iyi yapmışsınız. Depolamak iyi olacaktır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) ben de tam olarak böyle düşündüm.Bana çok iyi geldi :)

   Sil