19 Eylül 2014 Cuma

Hamile Fotoğraf Çekimi İçin Poz Örnekleri Ve Çekim Önerileri

Merhabaaaa :)

Hamileliğinizin artık en keyifli kısımlarına gelmiş olmalısınız ki, bu yazıyı okuyorsunuz. :) Ben şuan çok keyif alıyorum, ne kadar zor hareket etmeye başlamış olsam da.

30.Haftama girdiğimde hamile fotoğrafı çektirmeye başlamam gerekiyor demiştim.Uzak akrabamızın eşi Beyza, fotoğrafçılık yapıyordu.
Genelde düğün, doğum günü, nişan gibi organizasyonlarda çekimler yapmıştı.Bir de kendi görümcesinin hamile fotoğraflarını çekmişti.Ben de yaptığı işi çok beğendiğim için hemen onunla konuştum.Sağ olsun beni kırmadı ve çıkıp geldi minnacık oğluylan :)


Sitesini incelemek için TIK TIKLAYINNN...

Aslında dış mekanda eşimle birlikte çekim yapmak istemiştik fakat, eşimin işleri dolayısıyla bir türlü denk getiremiyorduk.Bir de ben artık iyice ağırlaşmaya başlamıştım.Bu sebeple evde çekmek durumunda kaldık.

Bana sorarsanız; ev çekimi daha harika..! Bir kere yorulma derdin yok.Hemen yat uzan dinlen.Ayrıca bolcaaa kıyafet değiştirebilirsiniz.Ve daha uzun zamanda daha fazla çekim yapabilir, içinize sineni alırsınız.Neyse biz hemen işe koyulduk..Bir kaç tane poz paylaşmak istedim ki sizlere de fikir olsun diye.

3 yorum:

  1. Ne güzel çıkmışsınız.Hepsi birbirinden güzel fotoğrafların :)

    YanıtlaSil
  2. Cok tesekkur ederim ;) utandimmmmm

    YanıtlaSil
  3. iadeyi ziyarette geldim , takibimede aldım :)

    YanıtlaSil