28 Ekim 2014 Salı

Hoşgeldin " BADE "

22 EKİM 2014
SAAT: 14:22

Herkesin hayatında önemli anlar, özel günler, unutulmaz hatıralar mutlaka vardır.Benim de var.Ama bu öyle bir farklı ki...Anlatımı kolay değil, tarifi ise kelimelerle anlatılamayacak kadar özel...

Annelik şöyle duygu, böyle bir şey filan diyemeyeceğim.Çünkü hala anneliğin ne olduğunu bilmiyorum.Anne olmak, anneliği anlamak olmuyor. Şuan için tek hissettiğim bir parçamın hayata gelmiş olması.

Normalde 11 Kasım'da gelmesini bekliyorduk Bade'nin fakat, hızlı davrandı. :) Sanırım bu konuda  bana çekecek.Ben de çok aceleci ve sabırsız biriyimdir.

O ilk ağlamasını duymak, doğumuna şahit olmak.....

İşte,şimdi anne oldum dedim.Bir anda gözlerimden yaşlar boşaldı.Harika bir tecrübe.O anı bir daha geri getirmek mümkün değil.

Kokusu mis gibi, teni yumuşacık... Bir tek benim bebeğimin değil, tüm bebeklerin özelliği bu.Allah herkesin yavrusunu kendisine bağışlasın.

Hayatımıza hoş geldin kızım. Senin için yazacak, söyleyecek bir çok şey var içimde.Her anını not alacağım.Tek tek hepsini hafızama kazıyacağım.Çünkü; unutmak istemiyorum. Sen benim için çok özelsin.

Bundan sonra üç kişilik bir aile olarak hayatımıza devam edeceğiz.Tek amacımız seni mutlu etmek olacak.Huzurlu,mutlu ve sağlıklı ol gerisi hiç hiç önemli değil benim için.Her şeyinle bemim kızımsın....

Sana bundan sonrası için başarı diliyorum.Hayat mücadelende her zaman sana destek olmak için elimden geleni yapacağım.

Hayırlı kader yazıları dilerim......

Annen, SELEN


15 yorum:

 1. tebrik ederim :)
  Allah uzun ömürler nasip etsin sağlıklı ve başarı dolu bir hayatı olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim.Amin canım..

   Sil
 2. Canım benim, yolu bahtı hep açık olsun Bade kuzumun :') Sağlıklı, mutlu hep birlikte upuzun ömürleriniz olsun inşallah

  YanıtlaSil
 3. Tebrik ediyorum, Allah anneli babalı büyütsün :)

  YanıtlaSil
 4. Şansı bahtı açık,sağlıkli huzurlu bir ömru olsun bade'nin hoşgelmiş

  YanıtlaSil
 5. Canım benim ne güzel bir anne oldun, maşallah size

  YanıtlaSil
 6. Hoşgelmiş Bade Bebek, adı gibi güzel sağlıklı bir ömrü olsun inşallah :)

  YanıtlaSil
 7. cancagızım hoşgelmiş badiş bundan sonra ki hayatınız size bambaşka mutluluklar getirecek eminim..öpüyorum ikinizide..

  YanıtlaSil
 8. Bu blogun ve Bebeğin için hazırladığın anı defteri onun için o kadar değerli olacak ki :) Allah bahtını açık etsin inşallah Bade'ciğimin

  YanıtlaSil