25 Kasım 2014 Salı

DREAMY ROOM


Dreamy Room, bebek uyku setleri ve diğer bebek odası tekstil ürünlerinin tasarımlarının yapılmasından başlayarak, üretimini ve butik olarak satışını gerçekleştiren bir firmadır. Fikir olarak ortaya çıkışı; profesyonel iş hayatına ara vermiş girişimci iki annenin, kendi çocuklarına olan ihtiyacıyla başlamıştır.
Hem şıklığa hem de bebeklerinin hassas tenlerine uygun olacak ürün kalitesine önem veren bu iki girişimci annenin en çok zorlandıkları bebek alışverişinden biri uyku setleri olmuştur. Bu sebeple anne adaylarına bu konuda yardımcı olmak amacıyla bebek tekstili tasarımlarını projelendirmiş ve kendi markalarını yaratarak, 2014 yılında faaliyete geçirmişlerdir.
Şıklığın ve farklılığın ön plana çıktığı ürün portföyündeki uyku setleri, bebeklerin hassas tenlerine uygun %100 pamuklu kumaşlarla üretilmiştir. Bebeklerin, yataklarının içinde hareketlenmeye başladıktan sonra yatak korkuluklarına çarpmalarını engelleyen, yumuşacık ve kalın dokusuyla, özel ölçülerle de hazırlanabilmektedir.
Uyku setlerinin yanı sıra, hem işlevi önemli, hem de oda dekorasyonunun tamamlayıcısı olacak nevresim takımları, battaniyeler, perdeler, çeşitli aksesuarlar, konsepte dahil edilmiştir. 
www.dreamyroom.com.tr web sitesini ziyaret ederek, tüm ürünleri ve detaylı bilgileri bulabilirsiniz.
Ayrıca takip etmek için: Facebook: Dreamy Room
Instagram: dreamyroom_
Twitter: @dreamyroom

Ben de minik meleğim Bade için bu uyku setini kullanıyorum;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder