29 Aralık 2014 Pazartesi

Kadınların yaptığı takılar, morhipo.com’da toplumsal desteğe dönüşüyor


Toplumsal değer yaratan sosyal sorumluluk projelerine destek veren morhipo.com, AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) ile iş birliği yaparak, kadınlara çok güçlü bir katkı daha sağlıyor. Bitlis’in 8 köyündeki kadınlar tarafından üretilen takıları satışa sunan morhipo.com, elde edilen gelirin tamamını, kadınlara destek veren çalışmalar yürüten AÇEV’e aktaracak.

Yüzlerce markanın binlerce ürününü aynı çatı altında sunan morhipo.com, sosyal sorumluluk anlayışıyla da fark yaratıyor. morhipo.com, Türkiye’nin saygın sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği yaparak satışa sunduğu ürünlerin gelirini, toplumsal değer yaratan projelere aktarıyor. Son olarak AÇEV ile iş birliği yapan morhipo.com, satışa sunulan ürünlerden elde edilen gelirin tamamını, AÇEV’e bağışlayacak.

Hüsnü M. Özyeğin Vakfı tarafından Kilis iline bağlı 8 köyde yürütülen "Ravanda Havzası Kırsal Kalkınma Projesi" kapsamında kadınlar tarafından üretilen takı ve aksesuarlar, morhipo.com’un ‘Paylaştık’ bölümündeki ‘AÇEV’ başlığı altında satışa sunuldu.

morhipo.com, eğitimde fırsat eşitliği ilkesinin hayata geçirilmesinin yanı sıra çocuklar ve yakınlarının desteklenmesi için de çalışmalar yürüten AÇEV’le iş birliği yaparak, kırsal kesimde yaşayan kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmesine katkı sağlıyor.


Morhipo.com Hakkında

Türkiye’de ilk kez yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir araya getiren morhipo.com, her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği, çok yüksek indirim oranları ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor. Yeni Sezon bölümünde mağazalarla aynı zamanda binlerce sezon ürününü üyelerine sunan morhipo.com,  Özel İndirim Kulübü bölümünde ise her gün yüzde 90’a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak kampanyaları üyeleriyle buluşturuyor. ‘Koşulsuz MüşteriMutluluğu’ anlayışıyla üyelerine güvenli bir alışveriş keyfi yaşatan morhipo.com, müşterilerinin talebi halinde bir ay süreyle koşulsuz iade Kabul ediyor ve kargo ücretini üstleniyor. morhipo.com, stoklar dahilinde İstanbul’a 24 saat, diğer şehirlerde ise  48 saat içinde teslimat sözü veriyor.

3 yorum:

  1. Morhipo gibi büyük bir markanın bu kadar önemli bir sosyal eşitlik projesine çaba göstermesi ve vakit ayırması çok doğru bir hareket. Umarım gittigidiyor da yakında örnek almayı akıl eder.

    YanıtlaSil
  2. Morhipodan bu yazıdan ve bu düşünceden sonra daha çok alışveriş yapmaya karar verdim

    YanıtlaSil