12 Ocak 2015 Pazartesi

Ebeveyn kontrollü ilk tablet telefon Paquito Mix

IMAGINARIUM’DAN EBEVEYN KONTROLLÜ İLK TABLET TELEFON:
“PAQUITO MIX”11 Aralık 2014. Oyun konseptinin çocuklar için bir bilgi ve öğrenme şekli olarak gelişmesinde öncü rol oynayan dünyanın bir numaralı oyuncak mağazaları zinciri Imaginarium, çocuklar için bir tabletle yeni nesil kilitsiz bir akıllı telefonu aynı cihazda bir araya getiren ilk tablet telefon Paquito Mix'i piyasaya sürdü. Yeni nesil bir akıllı telefonun özelliklerine sahip 6 inç ekranlı tablet telefon Paquito Mix, çocukların tam güvenlik içinde eğlenmelerini ve oynarken öğrenmelerini sağlıyor.


Paquito Mix ile çocuklar hem özgür hem de güvende!

Çocuklara sohbet, görüntülü arama, metin mesajları, videolar ve fotoğraflarla aileleriyle ilişki kurmaları ve iletişime geçmeleri için yardımcı olan Paquito Mix, aynı zamanda tüm içeriklerin (oyunlar, kitaplar, müzik, görüntüler veya videolar) kullanışlı hale gelmesini sağlıyor ve tabii ki 6” ekranı, cihazı okul ödevleri (çevrimiçi bilgilere göz atmak, diller için alıştırma yapmak, yaşlarına uygun içerikleri okumak veya indirmek) için oldukça kullanışlı hale getiriyor.

MagicOS X ile güvenlik garantili

Imaginarium, Paquito Mix ile çocukların kişisel ve düşünsel gelişimlerini teşvik etmek üzere olumlu ve risksiz bir çevrede çocuk dünyasına en son teknolojiyi getirme sözünü yineliyor.

Günümüzün en iyi teknolojik özelliklere ve ailelerin güvenebileceği basit ve ebeveyn kontrol sistemine sahip yegâne tablet telefonu olan Paquito Mix, 6” ekran (854 x 480px), 1GHz Dual Core işlemci, 521MB RAM, SD kartla yükseltilebilen 8GB hafıza, kilitli 3G telefon, Wi-Fi, GPS, ikili SIM Card yuvası, micro USB bağlantı noktası, kamera: yakın 5Mpx flaş ve ön VGA'lı otomatik odaklanma ve kırmızı gövdeye sahip bulunuyor.

Imaginarium, üç farklı erişim düzeyine (kısıtlamasız, güvenli veya devre dışı) olanak sağlayarak bu MagicOS X sürümünde ebeveyn kontrolünü mükemmel hale getirmiş. Üç erişim düzeyinde de, aileler internet, uygulamalar, mesajlar, videolar, aramalar, kişi listesi ve kullanım zamanlarına erişebiliyor aynı zamanda profil oluşturabiliyorlar.


IMAGINARIUM HAKKINDA
Imaginarium, kendini çocuklara yönelik eğitici ürünler ve oyunlara adamış, dünyanın bir numaralı oyuncak mağazaları zinciridir. 1992 yılında Zaragoza'da kurulan şirket dünya genelinde 27 ülkede 400 mağazaya ve 1500'den fazla perakende satış noktasına sahiptir. Imaginarium’un yarattığı konseptlerin sahip olduğu değerler ve özel markası ItsImagical, çocukların ileriki hayatları için temel bir zemin oluştururdeğerleri hayatına katar: Eğitim ve gelişim, mutluluk ve enerji, hayal gücü, yaratıcılık, zeka gelişimi. Tüm ürünler, beraberce vakit geçirmek üzere ebeveynlerin ve çocukların ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır ve üst düzey kalite ve güvenlik sağlar. Imaginarium ayrıca,  www.imaginarium.es web sitesi üzerinden dünyanın en büyük İspanyolca kültür içeriği tedarikçisidir.  

Ayrıntılı Bilgi için:
ONTO İletişim Danışmanlığı 0216 330 10 25


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder