15 Ocak 2015 Perşembe

Pişik Önleyici Kremler Ve Fiyatları

Bebeklerin en büyük sorunlarından biri de pişik olmaları. Bade doğduğunda beri Mustela'nın pişik kremini kullanıyoruz.Arada değiştirip başka kremler de kullandığımız oldu.Tek tek hepsinden bahsedeceğim ama, benim en çok kullandığım krem, Mustela.


100 ml. 26 TL'ye satılmaktadır.İnternetten kampanyalı da alabilirsiniz.Kendi sitesinde satışı yoktur, onu da belirteyim.Bade'nin her altığını açtığımda kullanıyorum.

Bir kaç kez başka markalarda denedim. 

Farmasi pişik önleyici krem; hediye gelmişti fiyat yok.Ama memnun kalmadım.Pişiği arttırdı. Tabi bu bizdeki etki, siz yine de deneme yanılma yapabilirsiniz, her bebek de değişiyor.Ben şampuanına bayıldım, mesela.

Hipp pişik önleyici krem; 75 ml. 15 TL. Seyehat çantamız için almıştık.Dışarı çıktığımızda kullanıyoruz. 


Havaların karlı ve soğuk olmasıyla badeyi 5gün yıkayamamıştık.Bu sırada pişiği çok arttı ve birden yaraya dönüşmeye başladı.Tabi büyük hata yaptığımı o an anladım.Normalde 2 günü geçirmezdik.Birden saf tarafıma geldi.Neyse, bu pişiği gidermek için ne yaptıysam olmadı.En son eczaneden bir pişik onarıcı krem aldık.Ve mucize....!!! İnanın ilk sürmemizde yarayı yok etti.


Ücret: 20 TL

Fakat gerçekten çok memnun kaldım.Normal pişik kremi değil.Onarıcı bir krem bu.Yani yara olmuşsa pişik olmuşsa kullanabilirsiniz.Bize öyle dedi,eczaneci.Biz de artan pişikte kullanmıştık.Hemen sonuç aldığımız için özellikle bunu yazmak istedim.


3 yorum:

 1. Sen mükemmel bir insansın :) cnm

  YanıtlaSil
 2. Ben de aynı durumla karşılaştım tanıdık eczane ker el yapımı krem yapiyor o çok fayda etti onun yani sıra bepanthol den de çok memnun kaldım. :) chicco nun pisik kremi ise sadece önleyici pisik olmadan ise yarıyor :) bunlarda benim deneyimleri m :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.Ve ayrıca deneyimlerini paylaşman çok hoşuma gitti.Öpüyorum. :)

   Sil