2 Ocak 2015 Cuma

Tarçın Events İle Essi Güzellik'te Yılbaşı Etkinliği


2014'ün son pazar gününde çok keyifli bir events'e davetliydim.Sevgili Fatma'nın Tarçın Events ve Nişantaşı Essi Güzellik Merkezi'nin ortak etkinliğinin davetini aldığımda çok sevinmiştim.Biliyorsunuz ki, güzellik konu olunca biz kadınlarda akan sular duruyor.Bade'yi anneannesine bırakıp yenilenme için hemen Essi Güzellik Merkezi'ne gittim.

Nişantaşı diye geçiyor ama, aslında Osmanbey'de.Çok da kolay ulaşılabilir.Çünkü, Osmanbey Metro'da Pangaltı çıkışından çıkıp hemen solda bulunun sokağa giriyorsunuz, iki üç bina sonra ulaşmış oluyorsunuz.Gerçekten çok rahat gitmiştim.

Bizim için hazırlanan ikramları atıştırırken Sevgi hanımdan hem Essi Güzellik hakkında hem de Mandelik Asit uygulaması hakkında bilgi aldık.


Uygulamaya geçmeden önce benim yüzümde ister istemez doğum ve lohusalık döneminin o solgunluğu ve yorgunluğu vardı.Hemen cildimi temizleyip bir canlandırma uygulaması yaptılar.Daha sonrasında da Mandelik Asit ile bakımımı yaptıktan sonra 30 dakikalık bir bekleme sürecine geçtim.O bekleme sırasında Uzay Kimya'nın Benim markalı bebek ürünlerini tanıdık,bizzat firma sahibinden.Daha sonra da Nişantaşı'nda bulunan Pilates Point Stüdyo'yu tanıdık.


30 dakikam dolduktan sonra iyice temizlediler o katmanı.Ve losyonumu da sürdükten sonra beni ışıl ışıl, canlı yüzümle bıraktılar. :)

Gerçekten işlerinde uzman olmalarının yanında çok da güler yüzlü ve sıcak kanlı bir ekiple birlikteydik.

Etkinlik sonunda hediyelerimizle ve mutlu yüzlerimizle evimize dağıldık.Herkese tekrar teşekkür ederim.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder