8 Şubat 2015 Pazar

Doğum Fotoğrafçısı

Erkelerin askerlik anıları, kadınların da doğum anıları hiç bitmezmiş. :) Benim de anlat anlat bitiremeyeceğim o kadar çok şey var ki..

En önemli yerlerden özetler geçiyorum, ara ara.Mesela, doğuma giderken ki yaşadıklarımı anlatmıştım.Bir de Doğum Hikayemi...

Acısı, mutluluğu, ağlamalar, sevinmeler bir yana, bu günleri anlatırken fotoğrafların da sana eşlik etmesi bir yana... Doğum yapacak olan her kadının, mutlaka doğum fotoğrafçısı olmalı.

Ben, hastaneme karar verir vermez, yani daha hamileliğimi ilk öğrendiğimde, doğuma fotoğrafçı alıp alamayacağımı öğrenmiştim. :) 

Bizim doğum fotoğrafçımız Beyza, olmuştu.On parmağında on marifet olan bu kızın en güzel işlerinden biri de fotoğrafçılık. :) Daha önce, hamile fotoğraflarımı da çekmişti.Doğum sonrası da evde ilk fotoğraflarımızı yine ona çektirdik.Çok uğraştı ama harika iş çıkardı.Tekrar teşekkür ederim. :)

Doğum fotoğrafı neden gerekli? Bu soruyu kabul bile edemiyorum.
Düşünsenize, hayatınızda yaşayabileceğiniz en özel an...Ve bu anı ölümsüzleştirmiş, çocuklarınıza hatta torunlarınıza kadar taşımışsınız.Ne harika...

Ben de bu düşünceyle, kesinlikle doğum fotoğraflarım olmalı dedim.Şimdi, badenin büyüyüp de onlara bakması için sabırsızlanıyorum.

Aklıma geldikçe de oturup bakıyorum. :) Ben sezaryen doğum yaptım fakat, spinal yöntem ile belden aşağımı uyuşturdukar.Bu nedenle de tüm doğum anıma hakimdim.An ve an yaşadım.Kesinlikle de bu yöntemi tavsiye ederim.

Bu da güzel fotoğrafçımız :)


Doğuma giderken böyle de cesur bir poz verdim, :)Dünyaya ilk geldiği an,


Ağlaması ile, ilk kez sesini duyduğum an,


İLK KEZ BİRBİRİMİZİ GÖRDÜĞÜMÜZ VE HİSSETTİĞİMİZ AN,


Şimdi bu yazıyı yazarken bile o ana tekrar gittim ve gözlerim doldu... İnanın, insanın evladı için canını vermesi kaçınılmaz.O öyle bir duygu ki, anlatmaya kelime bile bulamıyorsunuz.Allah'ım isteyen ve hak eden herkese bu duyguyu yaşatmayı nasip etsin.
4 yorum:

 1. Ne kadar hoş görüntüler. Ben de çok duygulandım. Bade büyünce sürekli bakacaktır bu fotoğraflara Pembe Kreasyon

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) Çok teşekkür ederim canım. Senin çeyiz işlerini zevkle takip ediyorum.

   Sil
 2. Harika kareler :)
  bende fiyat aldım bir kaç yerden bakalım nasıl olacak :) şimdiden çok heyecanlandım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Emin ol harika olacak. :) Bize de gösterirsin artık. :)

   Sil