17 Şubat 2015 Salı

Kartvizit Seçimi

Kartvizitler kurumsal bir kimliğin ayrılmaz parçasıdır.Biz bloggerlar için de çok önemlidir.Ben, ilk kartvizitimi kendim bir internet sitesinde tasarlamış ve sipariş etmiştim.Ama hiç içime sinmemişti.

Blog yazarlığımın ilk ayları olduğu için çok amotörce bir karvizitti.Aslında blogumda öyleydi. :)

1.yılımı doldurduktan sonra daha güzel bir tasarım yaptırmıştım.Şuan ki görüntüsünü çok seviyorum.Tam benim renklerim, tam beni yansıtan bir tema ve tam da bana özel bir header ile daha özel bir siteye sahibim.


Blogumu adam ettikten sonra, kartvizitlerimi de yenilemem gerektiğini biliyordum.Araştırma içine girdim.Biliyorsunuz ki, karrtvizitler profesyonelliğin bir göstergesidir.

Geçtiğimiz haftalarda Aslıhan Hanım ile tanıştım.Kendisi Angel Tuana Tasarım'ın sahibesi.Geniş bir yelpazeszi var.Tasarımını kendisinin yaptığı, parti süsleri, takvimler, kartvizitler, logo tasarımları ve magnetler ile karşılaşınca, kartvizitlerimi buraya yaptırmaya karar verdim.

Birbirimizi tanıyıp anladıktan sonra bloguma özel kartvizitin tasarımına hemen başladı,sağ olsun.Sponsor olarak gerçekleştirdiğimiz bu çalışmada tereddüt bile etmeden, heyecanla bekledim kartvizitlerimi. :)

Elime ulaştığında ise, "İşte bu!" dedim. Blogumun headerını ön yüzüne, iletişim bilgilerimi de arka yüzüne basmışlardı.


Mat kuşe kağıt seçimimizdi.Fakat, resimlerde aydınlatma kullanarak ön plana çıkarmıştı, Aslıhan hanım.

Nasıl duracağını pek gözümde canlandıramamıştım ama, Aslıhan Hanıma güveniyordum.Sen nasıl istersen öyle olsun dedim ve bekledim. :)

Gerçekten de güvenmekte haklıydım. :) Kartvizitleri elime aldığım zaman, çok mutlu oldum.Çünkü, benim için kartvizit çok önemliydi.

Kibar bir görüntüsü, tamamen 'beni' ve 'hayatımı' yansıtan, şık ve cezbedici özelliği vardı.


Artık gönül rahatlığıyla da dağıtabilirim, kartvizitlerimi. :)

Çok teşekkür ederim, Angel Tuana Tasarım..


1 yorum: