2 Mart 2015 Pazartesi

Bebek Arabasında Konfor İçin 'Pamuklu Arabam'...

Bebek arabası seçerken en önemli isteğimiz bebeğimizin rahatlığıdır.Benim için öyleydi. Arabamızı aldıktan sonra temizliğinin nasıl olacağını, yazın tatilde Bade'nin terlemesini nasıl önleyeceğimi düşünür olmuştum.

Kafamda bir çok soru ile, ne yapacağım? diye düşünürken imdadıma Pamuklu Arabam yetişti. :) İnstagramda rastladığım  bu hesabın web sitesine girip bir güzel inceleme yaptım. Mama sandalyeleri, ana kucakları ve bebek arabaları için pamuklu kılıflar olduğunu gördüm.


Ürün Özelliklerinde;

Renkli desenleriyle neşe, elyaf dolguyusla extra rahatlık katacak bu ürünümüzü hem siz hem bebeğiniz çok seveceksiniz. Bebeğinizin pamuksu teni için pamuktan uretilmiştir.
Yıkanabilir, bebek arabanızın da temiz kalmasına yardımcı olur.
Bebekler yeni doğanlar için en ideal, uzun süreli kullanabilecekleri hediyeler arasına girecektir.
İçerik; %100 Pamuk, interlok
Kemer delikleri ile piyasadaki pek çok bebek arabalarına uygunluğu sağlanmştır.
Yardıma ihtiyaciniz mı var? bize info@pamukluarabam.com'dan ulaşabilirsiniz. " 
bu notu okuyunca, hemen irtibata geçtim ve Bade'nin arabası için bir tane sipariş ettim.

Her sene Altınoluk'da yazlıkta oluyoruz.Bu sene de Bade ile gideceğim.Onu yazın sıcağında kanguru ile taşıyamam.Bebek arabası en ideali bizim için.Ama, bütün güneş altında olacak, deniz suyu yiyecek, bir de güzel kumdan pislenecek. Buna bir çara bulmam gerekiyordu.Yıkanabilen bu kılıf benim için süper oldu.Özellikle de o sıcak da Bade terlemeyecek ve rahat edecek.Eğer tatile gidecekseniz ya da gezmeyi çok seviyorsanız ve bebeğinizi de yanınızdan ayıramıyorsanız, mutlaka bu kılıftan almanızı tavsiye ederim.

Siteyi incelemek isterseniz; http://www.pamukluarabam.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder