9 Mart 2015 Pazartesi

Bebek Gelişimine Yardımcı Ürünler

Bade git gide büyüyor.İhtiyaçları artıyor.İlk bebek olunca, annede babada da bir panik başlıyor haliyle.Her ay yeni bir şey öğreniyor.Bu ay 5.ayımızı bitiriyoruz.

Hal böyle olunca, 6 ay ve sonrası için yeni ihtiyaçlar belirdi.Biz de internette araştırma yaparken, Sevi Bebe'ye rastladık.Ürünleri görünce, evet aradığımız bunlar dedik.Yani neyi ne kadar kullanırız bilemem ama, bence süper bir alışverişti.Ve çok da işe yaracak, eminim.Bebek Yürüme Yardımcısı
Emekleme dizliği
Kumaş mama sandalyesi
Kiraz Çekirdekli Gaz Giderici Patik
Ve bunlara ek olarak bir de Banyo Hamağı aldık.


- Bebek Yürüme Yardımcısı'nı yaklaşık 8 ay ve sonrasında kullanabileceğiz.Ben yürüteç kullanmak istemiyorum.Bir çok zararı olduğunu duymuştum ve doktorumuz da önermedi.

- Kumaş Mama Sandalyesi ise, en sevdiğim oldu.Bir yere gittiğin zaman, özellikle ev gezmelerinde çok iyi olacağını düşünüyorum ki bazı cafelerde mama sandalyesi yok.

- Kiraz Çekirdekli Gaz Giderici Patik çok işe yaradı.Isıtıp ayağına giydirdim ve sonucunda rahat bir gün geçirdik.Gazı olduğu dönemlerde giydiriyorum.

- Emekleme Dizliği henüz bizim için erken ama 6 ay sonrasında işe yarayacağını düşünüyorum.Narin kızımın narin dizleri acımayacak. :)

- Banyo Hamağına bittim, diyebilirim. :) Bade büyüdüğü için onu elimde tutarak yıkamak çok zor oluyordu.Artık bu hamakla çok daha rahatım ki 2 yaşına kadar da kullanılacak bir şey.Ayakları var onları takınca küvette de kullanılabilecek.

Kim bilir daha nelere ihtiyacımız olacak...? :))


4 yorum:

 1. Kiraz Çekirdekli Gaz Giderici Patiklerin bize göre olanı var mı acaba :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeni doğacak minnoşun için de var tabiki. 😄 Hatta bel bandı olarak da var.

   Sil
 2. Cnm bi de fiyat yazaydın iyi olurdu :)

  YanıtlaSil
 3. He bu arada bende sana yürüteç le olan düşüncelerini soracaktım çok mutlu oldum

  YanıtlaSil