25 Mart 2015 Çarşamba

Panço Kids / Bebek KombinleriÇocuğumuz için yaptığımız alışveriş kadar keyif verici bir şey olamaz.Hamileyken de alışveriş yaparken çok eğleniyordum ama, şuan daha farklı.Büyüyor, büyüdükçe kıyafetler üzerinde daha bir güzel duruyor.E, zamanla tulumlardan da kurtuluyor.


Aldıkça alası geliyor insanın.Şuan canlı kanlı yanımızda ya, alınca hemen giydirip üzerinde görebiliyoruz ya daha da bir mutlu oluyoruz.

Bade 5.ayını bitirdi.Haliyle 6-9 aylık kıyafet ihtiyacımız oldu.Boşluk buldukça kaçtık ona bir şeyler aldık.Baharın da gelmesiyle, yeni sezonlar reyonlarda yerlerini aldı.

Özdilek Avm'ye yolumuzun düştüğü bir gün.Panço Kids'e uğradık.Yep yeni cicler gelmiş.Raflarda parıl parıl parlıyorlar.Bahar renkleriyle göz alıyorlar.Bir bayanın zaten kedini tutması imkansız, hele benim hepten imkansız.

Oldum olası Panço hastalığım vardır, benim.Tabi sevdiğim bir kaç marka daha var ama, bu sefer Panço beni benden aldı.


Videoda gördüğünüz gibi kendimi kaybettim. :) Hele o kot çeket, mini şhort...vs. beni aldı götürdü.Genelde çiçekli pantolonlar vardı.Öyle de güzellerdi ki...

Bahar için ve yaz için en güzel seçenekler alt üst takım ve elbiseler. Çünkü, bebeğiniz hem.şık ve rahat oluyor, hem de siz dışarıda altını değiştirmekte zorlanmiyorsunuz.

Ben ise seçimlerimi bunlardan yana yaptım;


Tshirt: 2 farklı renk seçeneği de vardı ama, ben bunu aldım.
35TL.
Pantolon: Cep yerlerindeki o buruşukluklar beni cezbetti. :)
58 TL.


Elbise: Kot elbiseler, çiçekliler, neler vardı neler. :)
58 TL

Henüz yeni başlayan bir kampanya var, Panço'nun mağazalarında. Kaçırmayın derim.

Bundan sonra her ay size bebek alışverişi ile ilgili yazılarımı yayınlayacağım.
Zaten daha önce de bahsettiğim gibi, hergün kombinlerle ilgili görseller ve bilgiler yayınlıyorum, Tanba Baby hesabımda.Takip ediyorsunuz değil mi? :)

Şimdilik Hoşçakalın...


2 yorum:

  1. bade hanım çok şıkız bugün :) elbisenize hayran oldum :)

    YanıtlaSil