29 Haziran 2015 Pazartesi

Leblebi.li 'yi Tanıyalım :)

Merhabalaaarrrr.... :)

Yine yeni yeniden, röportajlarla birlikteyiz. Bu sefer konuğum, Leblebi.li :)


1.       Bize kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

Biz; dünyaya bakış açımız ve güzel sanatlarlı oluşumuzun avantajları ile yeteneklerini birleştirip markasını yaratmış iki kardeşiz.
Ben; 1983 İzmir doğumluyum. 4,5 yaşında ve 2 haftalık 2 çocuk annesiyim. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü nde hala okumaktayım.
Kardeşim ise; 1985 İzmir doğumlu. Kendisini anne sanan teyzelerden. Lisede hazır giyim bölümünde okuduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi GSF Heykel Bölümü nden mezun oldu.2.       Leblebi ismi nasıl oluştu?

Oğlum, leblebiye leblebibi diyordu. Bebek telaffuzu çok hoş geliyordu kulağa, sonra düşününce leblebinin kendine özgü sade görüntüsünün, lezzetinin önüne geçmeyen tat olmasından yola çıkarak, bizim sunmak istediklerimizi dolayısıyla en iyi anlatan isim oldu.

3.       Leblebi neler yapar? Markanızda neler bulabiliriz?

Siparişle çalışıyoruz, konsept masa süslemesi için etiketleri el çizimi olarak hazırlıyoruz. Konsepte uygun kıyafet tasarımını ve fotoğraf çekimini gerçekleştiriyoruz. Konsepte uygun boyutlu kurabiye tasarımlarımız mevcut.
Konseptlerimizde dünyamızı daha fazla kirletmemeye, atık çıkartmamaya çalışıyoruz. Çocukları sevindirirken onlara doğada yok olmayacak çöpler bırakmak istemiyoruz. Ekolojik dogum gunu mekanı fikrimizi hayata geçirince derdimizi daha net anlatacağız.4.       Baskılarınızı çocukların sağlığına uygun yaptığınızı söylemiştiniz.Ne demek istediğinizi anlatır mısınız?
Çocukların sağlığı bizim için daha değerli olduğundan, kalıcılığı daha az olsada baskılarda su bazlı boya kullanıyoruz. 


5.       Fiyat bilgisi verebilir misiniz?

Bonvagon ve N11 mağazamız sürekli aktif, ayrıca düzenli olarak Butikbebe ye ürün veriyoruz. Buralarda kıyafetlerimizi, çocuklara hediyelerimizi ve mini dogum günü paketlerimize kadar ürünlerimizi bulabilirler. Konsept kurabiyeler tanesi 3 liradan, mini paketlerimiz 15 liradan satışta. Kıyafetler ise kumaş ve işçiliğe göre değişiyor. 

6.       Eklemek istediğiniz bir şey var mı? Size nasıl ulaşabiliriz?
Parti konseptlerini el çizimi yaptıgımızdan benzersiz tasarımlar çıkarıyoruz bunun dısında konseptleri talep üzerine, kumas kullanarak uretiyoruz ve kıralayarak atık çıkarmamış oluyoruz.

Bize ulaşmak ısteyenler için iletişim bilgilerimiz;

https://www.facebook.com/leblebi.li
https://twitter.com/leblebitasarim
https://instagram.com/leblebi.li/

http://www.bonvagon.com/cocuk-giyim/leblebi-c6561
http://www.n11.com/magaza/leblebi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder