17 Ağustos 2015 Pazartesi

Fitpack Diyetim

Herkese Merhaba...

1 haftadır, instagram ve sosyal medya hesaplarımı takip edenler bilir, diyetteydim.Yeni tanıştığım ve zayıflamaya yardımcı bir ürün ile elveda kilolar dedim. :)


Hedef, -8 kg. diyerek başladım, Fitpack'e
67.2 ile başladım, şuan 64 kiloyum.
1 Haftada toplam, 3 kilo verdim.

Fitpack Nedir?

Fitpack, kilo verme amaçlı enerjisi kısıtlanmış gıdalar tebliğine göre, zayıflamak için formüle edilmiş ürünleri içeren özel bir diyet programıdır. Fitpack diyet ürünleri başlangıç ve devam ürünleri olan FITPACK STARTER ve FITPACK CONTINUE ürünlerinden oluşur.

Fitpack Nasıl Kullanılır?

Ben ilk önce 1 haftalık paket aldım. Bu paketin içinde, 2 günlük başlangıç kutusu ve 5 günlük de devam kutusu vardı.

İlk 2 gün boyunca günde 5 öğün olacak şekilde sadece fitpack tükettim. Fitpack dışında sadece, günde 2,5 LT. su içtim.

2.günün sonunda, 5günlük devam paketime geçtim ve onda da, günde sadece 2 kez, sabah ve akşam olacak şekilde fitpack tükettim. Öğlenleri, ızgara tavutk ve ya et, ya da bol salata tükettim Yine aynı şekilde günde 2,5 LT. su içtim.

Şu anda 5 günlük bir paket daha aldım. İstediğim kiloya ulaşana kadar kullanacağım ve sonrasında bırakacağım. Ama kontrollü yemek yemeği kesinle bırakmamalıyım. Yoksa yine eski halime dönebilirim. :(

1 haftada 3 kilo vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. :) Ayrıca gözle görülür bir incelme var, vücudumda. Bade'den dolayı spor yapamıyorum ama, yine de vücudum gayet toparlanmış bir şekilde. Yani, gerçekten kontrollü ve düzgün inceldim. En çok da basenler ve göbek gitti. E, daha ne olsun. :))


https://www.fitpack.com.tr/tr
https://instagram.com/fitpack_diyeti
https://www.facebook.com/FitPack6 yorum:

 1. ben bu tip ürünlerden korkuyorum, sağlığa zarar verdiklerini düşünüyorum:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tam tersi sağlıklı kilo verdiriyor :)
   normal diyetlerde vitamin mineral ve protein eksikliği çekersiniz

   Sil
 2. Süpersin canım, aç kalmadan herhangi bir rahatsızlık dahi hissetmeden bende 4,300 gr verdim.Şimdi dengeli beslenmeyle geri kalan kilolarada elveda deme zamanı.

  YanıtlaSil
 3. Süpersin canım, aç kalmadan herhangi bir rahatsızlık dahi hissetmeden bende 4,300 gr verdim.Şimdi dengeli beslenmeyle geri kalan kilolarada elveda deme zamanı.

  YanıtlaSil
 4. Ayyy valla kilo vermek denince hemen geldim. Ben bir ara sebze suyu detoksu denedim sadece yarım gün dayanabildim. Irade değil de zaafiyet geçiriyordum yani :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sadece su atmanıza yarar, gerçek kilo vermek kalori hesabı ile yağlardan yağ yakmaya bakar

   Sil