27 Eylül 2015 Pazar

1 YAŞ FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Hayatım boyunca, fotoğraf çektirmekten çok hoşlanmışımdır. Fakat, profesyonel ve dış mekan çekimlerinde pek bulunmadım.

İlk profesyonel dış mekan çekimim düğün günümde olmuştu. Aslında mutluluktan ölmek üzere olduğum bir gündü fakat, haftalarca hayalini kurduğum çekimi yapamamıştık. O güne kadar güneş hiç tepemizden ayrılmamış, o gün ise güneşi gormek hayal olmuştu. Üstüne üstlük bir de sağnak yağmur yağmıştı.Emirgan korusunun hayalini kurarken Koç Müzesine gitmiştik. Tabi ki çok güzel oldu ama, bin bir çile ile...

İkinci profesyonel çekimim de hamileyken oldu. Bu sefer dış mekan degil de evde çekim yaomayı planlamış olduğumuz için her şey gayet yolunda gitmişti.

Üçünçü çekimim de Bade içindi. ;) 1 yaş partisine hızla hazırlanırken, ona güzel bir de hatirabırakmak istedim. Bu sebeple de başladım tekrardan çekim hayalleri kurmaya...

Çekim günümüz, geçtiğimiz cumartesi günüydü. Bilin bakalım ne oldu?

Tabi ki, sağnak bir yağmur vardı.! Ama nedense bu sefer hiç umutsuzluğa kapılmadım. Çok emindim, istediğimiz her şeyin yolunda gideceğine.

Fotoğrafçımız Enes Kahraman'ın da hakkını yiyemem bu konuda. Asla, iptal edelim, güzel olmaz, yapamayız, edemeyiz gibi olumsuz cümleler kurmadı. Hep motive edici, hep rahatlatıcı davrandı. Ben de o destekle, bu fotoğraflar bugün çekilecek dedim ve başladık. ;))

Çekim için, Beşiktaş'ta bulunan Yıldız Korusu'nu tercih ettik. Herkes full enerji oradaydı. :) Çekimlere başladık ve harika kareler ile 1 yaş dönemimizi ölümsüzleştirdik.

Sevgili Enes Kahraman'a çok teşekkür ederiz...

6 yorum:

 1. Ay ben senin bu kızını ham yaparım o butlarınııı ısırrım daha nice güzel yaşlar görür inşallah annesi ve babasıyla :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin canımmm darısı başına inşallah :)

   Sil
 2. yaaa ben bu Bade'yi yerim yerrr maşallah çok tatlı kii...
  Fotoğraflar için diyecek tek şey ŞAHANE... hep böyle mutlu olun.. Seviliyorsun..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tatlımmm :) çok çok teşekkürlerrr

   Sil
 3. Bade 1 yaşına mı geldi?Maşallah ona Allah nazarlardan saklasın...

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel olmuş.. Bende inşallah düğünümde çok istiyorum :)

  YanıtlaSil