13 Eylül 2015 Pazar

Çiftlik Yumurtası

Gıd gıd gıdaaaaaakkkk Yumurtam Sıcak.! :))


Uzun bir süredir, Bade için çiftlik yumurtası arıyordum. Geçen gün, instagramda (@yumurtamsıcak)  rastlayınca hemen sipariş vermek istedim. Bu zamana kadar hiç bir yere güvenememiştim. Firma ile dm'den konuşma yapınca ve bir de sitede hikayelerini okuyunca etkilendim. Hem destek olmak hem de gerçekten içim ısındığı için sipariş vermek istedim.


Cuma günü hemen elime ulaştı. Her cuma dağıtım günleriymiş ve perşembe gününün yumurtasını getiriyorlarmış.

Siparişimizin yanında bir de minik jestleri olmuştu, Yumurtam Sıcak ailesinin. Bize Elma Pekmezi de göndermişlerdi. Yine kendi üretimleri olan ve içinde katkı bulunmayan bu pekmezin tadına bayıldık. Hafta sonu Bade'nin 1 yaş çekimleri vardı. Maaile bizde toplanıp, kahvaltı yapıp öyle gittik, çekime. kahvaltımızda hem yumurtaları hem de pekmezi hep birlikte tatmış olduk. Ne yalan söyleyeyim, hepimiz sevdik.

Bu zamanda güven çok zor. Organik diye aldığımız her şeyin bir zaman sonra hata yaptığımız şey olduğunu görmek bizi üzüyor. Eğer firma kendini bozmaz ise, süper iş yapmaya devam ederler. Biz de biraz olsun sağlıklı beslenmeye çalışırız. :)

Her şey çocuklarımız için...


3 yorum:

 1. Firmanın ismi de pek güzelmiş:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunu duyduğuma çok sevindim Beyza hanım :) Yumurtam Sıcak bizim bebeğimiz :) incelemenizi tavsiye ederim www.yumurtamsicak.net :)

   Sil
 2. merhaba blog canların grubunda gördüm bloğunuzu takibe aldım bende bekliyorum bloğuma :)

  http://misevimm.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil