19 Ekim 2015 Pazartesi

Mustela Maternite Anne Serisi


Geçtiğimiz gün, Beyoğlu'nda bulunan Mama Shelter Hotel'de Mustela'nın annelere yönelik çıkardığı yeni ürünün tanıtım lansmanındaydım.

Mustela, 60 yılı aşkın süredir anne ve bebeklere cilt bakımı ürünleri ile hizmet vermektedir. Ben Bade doğduktan sonra, Mustela'nın müptelası olmuştum. :) Şuana kadar, ne yalan söyleyeyim, hiç memnun kalmadığım bir ürünü olmadı.


Pişik kremi, vücut losyonu, şampuanı Bade'nin hep kullandığı ürünleri. Şimdilerde de bebekler için göğüs rahatlatıcı kremini kullanıyoruz. Soğuk algınlığına filan çok iyi geliyor.

Gelelim lansmana... Yeni çıkan ürünün adı; Maternite Anne Serisi.

7 adet cilt bakımı ürünü var, bu serinin içinde. Cilt çatlakları için 3 ürün, vücut nemlendirme için 1 ürün, bacak rahatlama için 1 ürün ve vücut&göğüs toparlayıcı olarak yine 1 ürün olacak şekilde.

Bu 7 ürünü hem hamilelik döneminizde hem de hamilelik sonrasında da kullanabilirmişiz. Mustela'nın genel olarak tüm ürünlerinin çevre dostu ve doğal kökenli içerikler ile hazırlandığını bir kez daha önemle belirttiler.

Ayrıca yep yeni bir uygulama da başlatmış, Mustela. Hamilelik Koçu Programı adı verilen Mustela&Ben programı, hamilelik döneminizde ve sonrasında aklınıza takılan sorulara bulacağınız yanıtları içeriyormuş..


Lansmandan yapılan video yayınları ve fotoğraf paylaşımlarını #hamileiktenannelige hastagi ile görebilirsiniz.

Benim için harika bir gün oldu. O kadar çok özlemiştim ki, blogger anneleri... :)

Hem davet hem de güzel hediyeleri için Musstela ve Mehmet Ustaoğlu'na çok teşekkür ederim.1 yorum:

  1. mustela hamilelik ve annelikte kadınların dostu gercekten :)

    YanıtlaSil