13 Kasım 2015 Cuma

Bardabas Bebek Aktivite Kutusu

Her yeni anne gibi ben de, tecrübesiz, ne yapacağını şaşırmış :), çok hevesli ve bir o kadar da uygulamalarda çekingen bir anneyim. Özellikle iş oyuna, aktiviteye gelince, bir üşengeçlik bir isteksizlik geliyor ki sormayın. :)

Bardabas kutularını ablamdan biliyor, içeriklerine aşina oluyordum. Hep, ilerde Bade ile oynamak için sabırsızlanıyordum. Hem de benim gibi oyun korkağı bir anne...!


Yakın zamanlarda harika bir haber almıştım. Bardabas kutularına artık, bebek kutuları da eklenmişti. Bu haberle çok sevinmiş hemen bir tane kutu edinmiştim.


Bardabas Bebek kutuları, 12-24 ay arası bebekler için hazırlanmış. Her ay farklı bir kutu hazırlanıyormuş. Bizim aldığımız kutuda 5 ayrı aktivite vardı. Her aktivite ayrı poşetlenmiş, içerikleri ile anlatılmış, nasıl oynanacağı tarif edilmiş ve tüm ihtiyacımız olan malzemeleri ile kutunun içerisine konulmuştu.

Bade'ye kutuyu ilk verdiğimde iyice bir içini dışını inceledi. Tüm malzemeleri çıkarıp bir baktı. Daha sonra ilk aktivite ile başladık oyunlara.

Öyle güzel ve ince düşünülerek hazırlanmış ki bayılırsınız. Ben tüm oyuınları gördüğümde, bunlar benim aklıma neden gelmedi ki, dedim. Ama işte, onların işi de bu. :) Herkes kendi alanında uzman..

Hala kutuyu kullanıyoruz. Bade çok ilgi gösterdi ve sevdi. Denemenizi tavsiye ederim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder