30 Kasım 2015 Pazartesi

MomsCotton

Bade ile birlikte hayatımıza yeni kurallar ve yeni kavramlar girdi. Bunlardan en önemlileri; organik, konfor, pratik ürünler, kullanışlı ürünler...vs. diye uzayıp gidiyor.

Hamileyken de sürekli gezerdim. Bade geldiğinden beri de hala aynı tempoda devam.. :) Tabi ki çocukla dışarı çıkmak pek de kolay olmuyor ama öyle ürünler var ki hayatınızı biraz daha kolaylaştırıyor.

MomsCotton'da benim hayatımı kolaylaştıran markalar arasında yer alıyor. Marka ile tanıştığımdan beri sık sık alışveriş yaparım. Mevsime göre. :)

Bebek arabamız olsun, mama sandalyemiz olsun hepsi MomsCotton ile kaplı. Neden mi?

İlk mama sandalyesini kullanmaya başladığımızda anladım ki kılıfsız olmayacak. Sürekli pisleniyor ve temzilemek çok zor geliyor. İnce, %100 pamuk kumaştan hazırlanmış bir mama sandalyesi kılıfı ile rahata kavuştuk.

Bebek arabası ise, yazın bizi perişan etti. Yine anladık ki, araba  da kılıfsız olmayacak. Yazın terden bunalırken, kışın da montun kapamadığı ayakları ve bacakları soğuktan donuyordu. Daha da kış bastırmadan bi çözüm bulalım istedik. Yine burada MomsCotton devreye girmiş oldu. Yeni çıkardıkları kılıf ile bu dertten de kurtulmuş olduk.


Ürünün özelliklerinden biraz bahsetmek istiyorum.

Tamamen pamuktan üretilmiş. Zaten dokununca bile hissedebiliyorsunuz, yumuşaklığı. Kalın bir dolgusu olduğu için yorgan görevi görüyor. Üzerinde ki katman çıkarılabiliyor ve böylece sadece sırt kısmını da kullanabiliyorsunuz. Kolay takılıp çıkarıldığı için pislenme durumlarında üşenmeden atacaksınız makineye. :)

Bu tarz ürünlerde kendimi yazmaktan, tavsiye etmekten alamıyorum. Çünkü ben rahat edince, tüm anneler de benim gibi rahat etsin istiyorum. :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder