15 Ocak 2016 Cuma

ORGANİK ORGANİK MİDİR?

Her anne gibi ben de kızımı organik dediğimiz doğal ürünler ile beslemek isteyenlerdenim. Fakat, Ülkemizde 'Organik' adı altında satılan gıda, kıyafet, kozmetik gibi ürünler cepleri yakıyor. Bu sebeple de'Ahh, yeter artık. Almıyorum, organik bir şey.' dedim.

Geçtiğimiz günlerde, tam da böyle isyan halindeyken bir site ile tanıştığım. Daha doğrusu bir mağaza. Beylikdüzü'nde bulunan 2000'i aşkın ürün yelpazesi olan Ekoorganik mağazasının web sitesinden alışveriş yaptım.
2007 yılından beri faaliyette olan bu mağazada yok yok. Kozmetik, kıyafet, bebek ürünleri, gıda gibi bir çok ürün var. Şimdi diyeceksiniz ki, nasıl güveneceğiz?

Evet, son zamanlarda o kadar çok 'organik' adı altında aslında organik olmayan ürün satışı yapılıyor ki... Ama, benim Ekoorganik'e güveniş sebebim; 'Organik Nedir?' sorusunun cevabını tam biliyor olmalı. Ayrıca tüm ürünlerinde sertifika var. Siteyi iyice incelerseniz, hatta imkanınız var ise mağazayı ziyaret ederseniz, tek tek inceleme şansına da erişirsiniz.

Yaptığım alışverişde en çok hoşuma giden şey, uygun fiyatlarda satışların yapılıyor olmasıydı. Ve satış sonrası memnuniyete de önem veriliyor.

Tavsiye olarak bu yazı da burada dursun. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder