25 Temmuz 2016 Pazartesi

Bu Yaz Da Bitti

Her güzel şeyin elbet bir sonu oluyor. Bizim de 1,5 aylık tatilimiz son buldu.

Her sene olduğu gibi bu sene de Altınoluk'da uzun bir tatil yaptık. Ben 2 yaşımdayken annem babam oradan yazlık almış ve hiç aksatmadan her sene orada 3 aylık tatil yapıyorduk. Evlendim ve bu geleneği yine bozmadım. Oranın yeri ben de çok ayrı.. Çocukluğum, ergenliğim, gençliğim ve evliliğimin de en güzel günlerini orada yaşadım. Bade doğduktan sonra da bu böyle devam etti. Geçen sene pek bir şey anlamadı, Bade. Çok küçüktü, hayatı uyumak ve beslenmekten ibaretti fakat yine de denizde keyif yapmaya da zaman zaman vakit bulduk. Ama bu sene..


Bade ile geçirdiğim en güzel yaz tatili oldu, bu sene. Her gün denize gidiyor birlikte yüzüyorduk. Kumda kova ve kürekle oynamaya bayıldı, Bade.


Her gün gittiğimiz Beach'de kendine dostluklar kurdu. Beach'in maskotu oldu. ;) Herkes seviyor, herkes onunla oynuyordu. Bade de bu şekilde paylaşımı, sosyalleşmeyi iyice benimsemiş oldu. Kendi siparişini bile kendi verebiliyor artık. :)

Oturduğumuz sitede kendinden büyük de olsa abi ve ablaları ile arkadaşlık yapıp onların oyunlarına dahil oldu. En büyük eğlencesi Gülşah ile dans etmekti.


Akşamları genelde evde dinleniyorduk ve arkadaşlarıyla vakit geçiriyordu ama zaman zaman gezmeler de yaptık. Benim bal kızım, bu sene bolca eğlendi ve benim için de en önemli olan şey onun mutluluğuydu.

Geçen cumartesi de tatilimize son verdik ve evimize döndük... Bakalım, seneye nasıl maceralarımız olacak..?? 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder