17 Ekim 2016 Pazartesi

2 Yaş Doğum Günü Partisi - #badeligünler2yasinda


Hoşgeldin 2 yaş.!! :)

Bu sene Bade için erken bir kutlama yaptık. Doğum gününden 1 hafta önce, kuzeni Duru ve Duru'nun arkadaşı olan Bade'nin de çok sevdiği abisi Tuna ile ortak bir doğum günü partisi düzenledik. Arkadaş çevremiz aynı olduğu için ortak parti mantıklı geldi. En çok da Bade'nin eğleneceğini düşündüğümüz için bu organizasyonu kesinlikle yapmalıyız dedik ve öyle de oldu. Bol çocuklu, 3 ayrı pastalı ve 3000 katı eğlenceli bir parti oldu. Bade 2.yaşını kutlarken onlar da 7.yaşları için mum üflediler. İkram masamız rengarenk oldu.Süsleme için hem kıza hem erkeğe hitap edecek süsler kullandık. Mekan seçimimiz ise, Alemdağ'da bulunan NRC Centre Binicilik Okulu oldu. Gözün alabildiğine çimlik bir alan. İçerisinde yüzme havuzu, süs havuzu, at binme yerleri, parklar ve survivor parkurları var. Şansımıza hava güzeldi de dışarıda düğün gibi bir parti yaptık.
Bade bol bol çimlerde yuvarlandı, koşup oynadı. Hediyelerini micik elleriyle heyecanla açtı. :)


Pastası da kendi seçimiydi. Haftalar öncesinden sipariş etmişti bana. Doğum günü pastam niloyalı olacak diye. :) Her şeyi de biliyor vallahi. Bütün gün iyi ki doğdun Bade diye kendine şarkılar söyledi. :) Müzik eşliğinde dans edip oynadı. Tam hayal ettiğim gibi mutluluktan çıldırdığı bir gün oldu. Allah yüzünü hep güldürsün inşallah.


Halası, babaannesi, dedesi, anneannesi ve teyzesi de yanındaydı.


Pastaları üflerken biz üç anne, gururlu bir mutluluk içindeydik. İyi ki doğurmuşuz be diyerek birbirimizi de tebrik ettik. :)


Çocuklara pinyata eğlencesi hazırladık. Ardından da konfeti patlattık. :)Anne kız saçlarımıza boncuk taktırdık. :) Bade için bir ilk daha oldu.!Gelen bütün çocuklara da kuklalar hediye ettik. Hepsi çok sevindi. Ee, bu parti zaten çocuklar mutlu olsun diyeydi. :)


Seni seviyorum canım kızım........Hiç yorum yok:

Yorum Gönder