16 Aralık 2016 Cuma

La Roche Posay Effaclar TonikBakım ürünü seçmek, hem çok önemli hem de zor bir iş. O kadar çok ürün ve o kadar çok marka var ki, deneme yanılma yapmak pek de akıl işi değil gibi. Ağızdan ağızdan aktarılmalara, tecrübelere kulak vererek seçim yapmak daha iyi, bu durumda.


Ben de bir çok arkadaşımdan duyduğum La Roche Posay markasını ilk kez deneyimle şansı elde ettim. Dermokozmetika sitesinde çok uygun fiyata satılıyordu, hemen aldım.

Bu markanın bir çok ürünü var. Sadece kadın ürünleri değil, bebek/çocuk ürünleri de mevcut.

Ben tercihimi, sıkılaştırıcı ve temizleyici tonik ürününden yana yaptım. Bu ürün gerçekten mucize. Henüz kullanmaya başladığım, 4 günlük bir süre. Fakat, etkisini kısa sürede hissetmeye başladım.

La Roche Posay Effaclar Tonik yağlı ve akneli ciltler için hazırlanmış bir ürün. Hem sıkılaştırma hem de akneleri, siyah noktaları temizleme özelliğine sahip. Cildi yenileme, sıkılaştırma, dengeyi koruma, cilt rengini koruma ve parlaklaştırma gibi bir çok işlemi üstlenen bir ürün.

 1 Haftalık kullanımda cildimin daha ferah ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmaya başladığını söyleyebilirim. Ürünü Dermokozmetika sitesinden kampanya zamanında alırsanız, daha uygun fiyata tedarik etmeniz mümkün olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder