5 Şubat 2017 Pazar

5 Şubat


Bir pazar gününün daha sonuna geldik. Bu arada, sömestr tatilinin de sonuna geldik. Okulla bir işim yok ama yine de tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dilerim.

Bugün benim icin gayet yorucu ve bir o kadar da eğlenceli geçti. Uzun zamandır Bade ile bir yerlere gidememiştik. Kardı, hastalıktı derken, kapandık.Bade'nin halası ile de her ay mutlaka 1-2 kere bir gezi planı yapıyorduk ki, o da uzun zamandır aksamıştı. Bugün tüm o aksaklıklardan öcümüzü alıp, dolu dolu bir gün geçirdik, Bade, halası ve ben. :)


Jetonlu oyuncaklara çok bindirdim, Bade'yi fakat, oyun alanlarına hiç sokmamıştım. Zaten yaşı da daha yeni geldi. Bugün, bu konuda ilki yaşadık ve yarım saatliğine top havuzlarının da olduğu, tamamı süngerden yapılı oyun alanına soktum.

Deli gibi eğlendi. ;) O mutlu olunca, ben de mutlu olup yenilendim. 1 saat anca yetti. Zorla çıkarmasam daha da kalırdı yani.


Bu tarz yerler daha çok olmalı. Zaten bu devir çocuklarının oyun alanları çok kısıtlı. Bari böyle alanlarda enerjilerini atsınlar..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder