15 Nisan 2017 Cumartesi

Bebek ve Doğum Fotoğrafçısı Seçimi İçin Gigbi.com Yanınızda!

Bebeklerine kavuşmayı iple çeken anne ve baba  adayları doğum hazırlıklarını tamamlarken doğum anını ölümsüz kılmak için doğum fotoğrafçısı ile çalışmayı tercih edebiliyor.

Bebeğinize kavuştuğunuz anların yanı sıra onla geçen ilk günlerinizi de kayıt altına almak için bebek fotoğrafçıları ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Bebeğinizin doğum günü, dişinin çıktığı ilk gün ya da ilk adımlarını attığı anlar en güzel ve özel şekilde hatırlanmayı hak eder. Bu nedenle işin uzmanı fotoğrafçılar ile çalışarak sonunda hüsrana uğramayacağınız kareler elde edebilirsiniz.
 Peki doğru fotoğrafçıyı seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle doğum veya bebek fotoğrafçısı seçme işlemini son ana bırakmamalısınız. Ayrıca nasıl bir çekim istediğinizi kararlaştırmanız fotoğrafçı seçerken işinizi kolaylaştıracaktır. Örneğin, doğum fotoğrafçısı arıyorsanız, sadece fotoğraf çekimi mi yoksa doğum hikayesi çekimi mi istediğinize karar vermeniz fotoğrafçılardan fiyat teklifi isterken işinizi kolaylaştıracaktır. Bu çekimlerin haricinde ise albüm, poster, basılı fotoğraflar veya dijital ürünler isteyip istememeniz ödeyeceğiniz ücreti etkileyeceğinden önceden tüm bu detayları netleştirmenizde fayda var.

Sıra geldi fotoğrafçı ile anlaşmaya... İnternette arama yaptığınızda karşınıza sayısız seçenek çıkacak ve onlar arasında kaybolup sizin isteklerinizi gerçekleştirecek fotoğrafçıyı bulmakta zorlanacaksanız. İşte bu noktada gigbi.com, sizi bu karmaşadan kurtarmak için devreye giriyor. Gigbi.com, her türlü özel gün, etkinlik ve davet için size yardımcı olacak profesyoneller ile sizi buluşturan bir platform. Aradığınız işin uzmanları ile kolayca iletişim kurmanıza olanak sağlayan gigbi.com ‘da ilgilendiğiniz fotoğrafçıların portfolyolarını inceleyebilir, daha önceki işlerine göz atabilir ve haklarındaki yorumları okuyabilirsiniz. Çalışmalarını beğendiğiniz fotoğrafçılardan ücretsiz teklif alarak size en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Organizasyonlarınız için daha farklı istek ve fikirleriniz var ise, gigbi.com ‘un ana sayfasında yer alan sohbet bölümünde etkinlik danışmalarımızdan yardım alabilirsiniz.

Ayrıca organizasyonlarınızı farklılaştıracak, ilham verici ve yaratıcı fikirler arayışındaysanız, gigbi.com/blog adresini ziyaret etmeyi unutmayın. Bilginin paylaştıkça çoğalacağına inanan gigbi.com, size hayalinizdeki etkinliği sunmak için her zaman yanınızda.

Daha fazla bilgi almak, şehrinizdeki profesyonellere kolayca ulaşmak için, gigbi.com ‘u ve blog sayfamızı inceleyin, rüya gibi bir etkinlik için ilk adımı atın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder