1 Aralık 2017 Cuma

2017 Yılında Neler Yaşadım?

Kocaaa bir seneyi geride bırakmak üzereyiz. Her yıl olduğu gibi 2017'ye girerken de bir çok kararlar almış, bir çok liste yapmıştım. Tabi ki hiç bir yıl yapamadıklarımı bu yıl da yapamıyor idim, ta ki yaza kadar. :)

Mayıs ayından itibaren çok şeyi değiştirdim hayatımda. 2017 bana ilk aylarında hiç de uğurlu gelmedi, sorunlar ve sıkıntılar ile çok uğraştım fakat ikinci yarısında her şey daha güzel bir hal aldı. Mayıs'dan itibaren az yemeye, ekmeği ve şekeri hayatımdan çıkarmaya, hamur işlerini unutmaya başlamıştım hala da devam...

Bade ile beraber Yoga'ya başladık.


Bade okula başladı, ayrıldı. Ben işe başlıyordum, vazgeçtim. :) Hayatımdan çıkardığım insanlar oldu, hayatıma girenler oldu. Daha çok kitap okudum, daha çok film izledim.

Kendimi mutlu etmeye daha çok önem verdim. Bade ile daha güzel günler geçirmeye odaklandım. Minimalizm'e yöneldim. Hayatımı, zihnimi sadeleştirmeye başladım. Ruhsal detoks'uma önem verdim. Nefes çalışmalarına başladım, Bade'ye de öğrettim. Daha az sinirlendim.2017'nin bana en büyük hediyesi ise, evim idi. İnşallah 2018'de yeni evimizde en güzel yıllarımızın başlangıcını yapacağız...

Yeni yıldan da bir çok beklentim var. Aslında bu beklentiler, benim yapmam gerekenler. Hayatımda ilk kez bu yıl, kararlarımı uygulayabildim. Bu sebeple çok cesaretli ve çok motiveyim. 2018 benden korksun. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder