7 Ocak 2018 Pazar

Anne Ben Bebek Oldum.!


Geçen sene arkadaşımın kızı doğdu ve Bade onu bir kaç kez gördükten sonra birazcık kıskançlık yaşadı. Fakat, yakın oturmadığımız için çok da fazla etkilenmedi.

Bu sene de yani iki ay önce, büyük ablam doğum yaptı, Güney bebek'i görmeye gittik hastaneye. Bir iki gün sağlık sorunları ile uğraşınca Bade ile pek ilgilenemedim ve onu bırakıp hastaneye gitmek zorunda kaldım. Bunun etkisi mi bilmem, Güney doğduktan sonra Bade sık sık, 'Anne ben bebek oldum.' Diyor. Bebek gibi davranıyor, konuşuyor, mama istiyor. Bu bir zaman böyle gitti ve sonra unuttu.Geçtiğimiz yılbaşı zamanı 2 gün boyunca Güney ile aynı evde kalınca biraz kıskançlık yapmaya başladı. O beni sevmiyor, öbürki bana yan bakıyor derken huysuzlanmaya başladı. Evimize döndüğünden beri de yine günde iki üç kez bebek oluyor.

Hiç üstelemiyorum oyun gibi görüp oyununa dahil oluyorum bir süre sonra hadi artık Bade ol, başka bir şey oynayalım diyorum. Tekrar Bade oluyor. :)

Eminim kardeş kıskançlığı yaşayan aileler bunların bir çoğunu belki de daha fazlasını yaşamışlardır. Bakalım bizim cephede bu durum ne kadar sürecek.?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder