1 Ocak 2018 Pazartesi

Hoşgeldin 2018 :)

Bu sene benim senemdi. Bir çok kaygı, üzüntü ve sıkıntı yaşadım fakat, genel itibari ile en güzel mutluluklarımı da 2017 yılı içinde yaşadım. Son bir haftası ne kadar üzücü olsa da, sevdim 2017'yi.

2018'in nasıl olacağını bilmiyorum ama, bu seneden istediğim en büyük şey, annem ve babam için sağlık... Babam kansızlık sebebi ile sağlık sorunları yaşıyor. Son bir haftadır da gerçekten zor durumda. Önümüzde ailece gireceğimiz uzun bir sağlık ve hastane süreci var. Dilerim, bunlar da kolaylıkla geçer ve yine eski güzel günlerimize döneriz.

Yılbaşı sebebi ile ortanca ablam Sezen'de buluştuk, maaile. Toplamda 8 büyük, 3 çocuk yani 4 aile olarak bir evin içinde eğlencenin dibine vurduk. Önce, Cumartesi günü akşamı çocukları sitenin yakınında bulunan cafe'de ki kostüm partisine götürdük.


Çılgınca dans edip eğlendiler. Sonra, yılbaşı günü olduğundan dolayı evde ki hazırlıklarımıza başladık. Ailece kurulduk sofranın başına ve sohbet muhabbet derken uzun bir masa keyfi yaptık.

Yılbaşının vazgeçilmez olayı olan tombala oyununu oynadık. Bu oyunda şanslıydım, paramı ikiye katladım. :) ahahahah....


Çocuklar hediyelerini açtı ve onlara saat başı patlatabilecekleri, içi çikolata dolu olan balonlar yaptık. Onları patlattılar.


Bilgi Çarkı oyunu oynadık ve ben hayatımda hiç bu kadar beynimi zorlamamıştım. :) En güzel oyun ise, büyük küçük demeden herkesin katıldığı sessiz sinema oyunu oldu. Hele ki Bade'min anlatmaya çalışmalarını, el hareketlerini, birileri anlatırken bilmeye çalışmalarını görmeniz lazımdı. :))


Sonlara doğru bir aile fotoğrafı çekildik. Neticede hepimiz eksiksiz bir aradaydık ve yıllar sonra fotoğrafımıza baktığımızda hissedeceklerimizi, özlemlerimizi bir fotoğraf karesine sığdırdık.


Veee sıra geldi 10'dan geri saymaya. :) 2018'e ilk girdiğimiz dakikada biz sevinçle birbirimize sarılıyor ve iyi dileklerde bulunuyorduk.


Allah mutluluğumuzu daim etsin....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder