19 Ocak 2018 Cuma

İstanbul Winter Dream

Bade ile ilk lunapark deneyimimizi yaşadık, ey ahali.! :)

İşin doğrusu şu, Bade hayatının ilk lunapark deneyimini ben ise, Bade ile ilk lunapark deneyimimi yaşadım. Heh, evet böyle daha doğru anlattım.

Türkiye'de ilk kez Vadistanbul AVM 'de yapılan İstanbul Winter Dream Kış Festivali'ne katıldık, kızımla. 7'den 70'e herkesin eğlenebileceği açık alana kurulmuş büyük buz pateni, trambolin, dönme dolap, gondol, kamikaze, çarpışan araba, kızak rampası ve daha nice oyuncaklarla saatler harcamak serbest.

Bade'nin ilk deneyimi olmasına rağmen alana girer girmez çarpışan arabaya koştu, Duru ablası ile. Ardından tren ve trambolin.

Ben yıllardır böyle adrenalin dolu bir gün geçirmediğim için tek korkmadığım oyuncak tren oldu. :)) Hele ki kanguru oyuncağında bir ara kalbim duracaktı. Peki Bade? Derseniz; anne bir daha binelim, diye bağırıyordu, indiğimizde. :)

Biraz adrenalin sonrasında karnımızı doyuralım dedik. Eğlence alanında tüm sokak lezzetlerini bir arada bulmak mümkün. Biz kızımla kokoreç yedik ardından o bardak mısır yedi ben de sıcak bir sahlep keyfi yaptım.


Buz pistinin açıldığı anons edilince koştuk hemen oraya. Önce şahane bir gösteri izledik ardından piste girmek isteyenler girip kaydı. Tabii ki ona cesaret edemedim ama çoookkk da isterdim...


Bir süre daha bir şeylere bindik ve sonrasında eve geri döndük..


Eğer sizler de bu eğlenceye katılmak isterseniz 25 Şubat'a kadar vaktiniz var, haberiniz olsun. Biletlerinizi de Biletix'den alabilirsiniz...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder