2 Mart 2018 Cuma

Yuvamız ❤


Eveett, gördüğünüz gibi ocakta çay kaynamaya başladı. Bu da demek oluyor ki 1 ay sonra evimize kavuştuk. :)

Bugün evimize geleli tam 1 hafta oldu. Geçen hafta Cuma günü gelmiştik. Yerleşme faslımın büyük bir kısmı bitti. Bir kaç kolim dışarıda kaldı; bir kısmı kitaplığı bekliyor, bir kısmı da ayakkabılığı bekliyor. Onun dışında eksiklerim çok tabi ki.. Yaptıralacak bir kaç dolap, raf işi, alınacak bir çok şey daha var.

Her şeye rağmen şuan yaşanılacak ve oturulacak halde. Artık zamanla diğer şeyler de biter. Yavaş yavaş olması, gezerek araştırarak seçim yapmak çok daha eğlenceli.

Bade nasıldı bu süreçte, derseniz; 1 ay boyunca babaannesi ve teyzesi arasında gidip gelmekten başlarda mutluluk duymuş olsa da sonlara doğru kendi düzenini, oyuncaklarını özlediğini belirtiyor ve zaman zaman da üzülüyordu.

Eve geldiğimiz günden beri de çok şükür mutlu. Burayı bir önce ki oturduğumuz yerden daha çok seviyor açıkcası. Onun mutlu olması da bizi daha çok mutlu ediyor. Şimdilik biz de haberler böyle... Tekrar görüşmek üzere... ;)

4 yorum:

  1. Biter mi ki evin eksiği diye düşündüm içimden okurken. Benimde bir tadilata bir taşınmaya değişikliğe giresim varda hayır olsun bakalım. Güle güle oturun inşallah. Sevgiler.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ahahah haklısın hiç bitmiyor. Valla sana kolay gelsin ama eyvah da diyorum hani cok zor be canim. Ama sonu sahane, deger yani. Yap gitsin :)

      Sil